قوانین و مقررات عمومی سایت های هالیدی

 1. اطلاعات پروازها از طریق نرم افزار جستجوگر در سایت های چارتر کننده جمع آوری میشود و صحت قیمت و موجودی پرواز تضمین شده نیست.
 2. صدور بلیت اینترنتی در صورت تایید قطعی پرداخت از جانب بانک امکان پذیر است.
 3. پرداخت وجه به سایت HiHoliday در تراکنش های این سامانه ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
 4. این سایت از همه قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.
 5. کلیه عملیات خرید بلیت در این سایت مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک بوده و هر گونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت .
 6. کپی برداری از این سایت پیگرد قانونی داشته و با کپی کننده برخورد خواهد شد.
 7. پس از تکمیل فرایند خرید مشخصات رسید مسافر به آدرس ایمیل کاربر ارسال خواهد شد.
 8. حضور مسافر در فرودگاه یک ساعت و نیم قبل از پرواز ضروری است.
 9. در صورتیکه پرواز باطل شود و یا جا ماندن مسافر بخواهد با پرواز بعدی در همان روز یا زمان دیگری سفر خود را انجام دهد باید مجدداً بلیت خریداری کند.
 10. هر گونه صحبت سیاسی و حزبی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعاً برخورد خواهد شد. تمامی عکسها و همچنین نوشته های کاربران از نظر عدم مغایرات با قوانین سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی قرار میگیرد و درصورت تخطی کاربران ,‌علاوه بر حذف و عدم نمایش عکس و یا مطلب مذبور , اکانت کاربر متخلف نیز حذف خواهد گردید.
 11. هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک "شناسه ی کاربری" را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند شناسه ی کاربری همه ی شناسه های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد
 12. تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت , از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب, اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید همچنین پس از عضویت امکان لغو عضویت توسط کاربر و یا مدیر وجود نخواهد داشت
 13. سایت "HiHoliday" مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت, در هر زمان این "شرایط و الزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.
 14. در صورت تشخیص تخلف , "سایت HiHoliday" اختیار مسدود سازی و بازگردانی اطلاعات قبل را بعد از گذشت مدتی مشخص دارا می باشد.
 15. به نظرات همه کاربران احترام بگذارید و هیچ نظری را مورد تمسخر قرار ندهید
 16. در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد
 17. سیستم امنیتی سایت همواره درحال رصد و بررسی فعالیت کاربران سایت خواهد بود و در صورت بروز تخلف از طرف هریک از اعضاء و یا دریافت شکایت , اکانت کاربر خاطی حذف خواهد گردید. ضمناً این حق برای مدیر سایت محفوظ است که در صورت تشخیص به هر دلیلی عضویت فردی را از سایت حذف نماید. ضمناً آی پی کاربران هنگام عضویت و فعالیت در سایت ثبت میشود بنابراین در صورت بروز هرگونه شکایت قضایی از هر یک از کاربران, آی پی ایشان در اختیار مقامات قضایی قرار خواهد گرفت و از آن طریق آدرس دقیق منزل و دسترسی به ایشان مقدور خواهد بود.
 18. هر گونه فعالیت تبلیغاتی از جمله ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی و یا استفاده از بخش نظرات بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعاً برخورد خواهد شد.
 19. لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جداً خودداری فرمایید. در صورت مشاهده بیشتر از یک حساب از طرف یک کاربر , تمامی آنها در اولین فرصت حذف خواهند شد و و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد
 20. کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب , اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد.
 21. این سایت در استفاده از موارد آموزشی و محتویات این سایت هیچ گارانتی را ارائه ننموده و در صورت استفاده از محتوای سایت وبه کار گیری آن و وقوع خطر و یا خسارتی برای کاربر, حقی را متوجه شخص ننموده و شرکت هیچ مسئولیتی را متقبل نخواهد نمود. به همین دلیل توصیه میگردد کلیه آموزشها, ابتدا در یک محیط تست کنترل و ارزیابی گردد.
 22. شما موافقت می نمائید که در صورت عدم رعایت قوانین سایت و اثبات تخلف, کلیه خسارت, غرامت و هزینه های وکیل بر عهده شخص متخلف بوده و شرکت نسبت به وصول آنها طبق قوانین و حکم دادگاه عمل خواهد نمود
 23. موارد زیر در بخش اعمال غیر مجاز لحاظ گردیده و با مشاهده موارد زیر, حق دادخواست قانونی برای شرکت مجاز میباشد:
  • اقدام به نفوذ به اطلاعات سایر کاربران و هک نمودن سایت
  • استفاده از واژه های نادرست در بخش توضیحات و یا نظرات
 24. در راستای حفاظت از اطلاعات خصوصی افراد و رعایت قوانین اخلاقی, سایت متعهد میگردد که از این اطلاعات صرفا در راستای استفاده خود شخص از سایت بهره برده و به هیچ شکل اطلاعات افراد را در اختیار هیچ شرکت و یا نهادی قرار ندهد. لازم به ذکر است که داده های مهم از قبیل رمز عبور به صورت کد شده ذخیره میگردند و توسط افراد فنی شرکت نیز قابل بازیابی نمی باشند. جهت اطلاع از الگوریتم Hash به سایتهای مرجع مراجعه فرمائید.

قوانین خرید اینترنتی

شرایط و ضوابط رزرو و کنسلی بلیط هواپیما

 1. جدول زیر مربوطه به شرایط کنسلی بلیط های سیستمی می باشد. جدول جریمه استردادی پرواز سیستمی
 2. درصورت ابطال پرواز و یا تاخیر بیش از 2 ساعت حتما تصویر بلیط مهر خورده به مهر مربوطه را به همراه درخواست ارسال فرمایید

شرایط و ضوابط رزرو و کنسلی هتل

موتور هوشمند گردشگری
مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه،بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید.

استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می باشد می‌باشد. مرورگر پیشنهادی Chrome سئو توسط عصر سئو