تورهای پیشنهادی

تورهای بیشتر
کاریابی در آژانس های مسافرتی کاریابی در آژانس های مسافرتی

تور جاکارتا

لیست تورهای ارائه شده توسط آژانس های مسافرتی

توری در این دسته بندی وجود ندارد, می توانید دسته بندی دیگر را انتخاب نمایید.

جاکارتا پایتخت اندونزی کلان شهری که هرگز نمی خوابد

پایتخت اندونزی جاکارتا، کلان شهری بزرگ با حدود 9 میلیون نفر جمعیت است. در طول روز، جمعیت جاکارتا، به دلیل تاجرانی که سفر به جاکارتا را برای کار انتخاب می کنند و شب هنگام به خانه برمی گردد، حدود 2 میلیون افزایش می یابد. اگر شما هم برای تجارت یا تفریح قصد سفر به جاکارتا را دارید، جدیدترین و متنوع ترین تور اندونزی از جمله تور جاکارتا، تور لحظه آخری، تور ترکیبی و آفرهای ویژه  را در تور مسافرتی های هالیدی  ببینید.
ایالت جاکارتا که در شمال ساحل JAVA قرار دارد، به طور مرتب با پیوستن روستاهای اطراف به جاکارتا، گسترش می یابد.

در واقع، جاکارتا مجموعه ای از روستاهایست که به عنوان KAMPUNG شناخته می شوند و با بزرگراه به هم متصل می شوند. جالب این است که یک بلوار بزرگ به خیابان کوچکی می رسد که فقط  با موتور یا دوچرخه می توان در آن تردد کرد. پس توصیه می کنیم در سفر به جاکارتا حتماً نقشه همراه داشته باشید یا GPS خود را چک کنید.

جاکارتا-اندونزی

به عنوان پایتخت اندونزی، جاکارتا نه تنها محل استقرار حکومت مرکزی وایالتی است، بلکه قطب تجاری اندونزی نیز محسوب می شود. بی دلیل نیست که جاکارتا به شهری که هرگز نمی خواهد مشهور است.

سفر به جاکارتا اندونزی

جاکارتا-اندونزی

جاکارتا، دو فرودگاه بین المللی دارد. فرودگاه بزرگتر که SOEKARNO-HATTA نام دارد، در TANGERANG، نزدیک ایالت BANTEN قرار دارد. دیگر فرودگاه جاکارتا، HALIM PERDANA KUSUMA به پروازهای داخلی اختصاص دارد.

گردش در جاکارتا

جاکارتا-اندونزی

بهترین روش گردش در جاکارتا، اتومبیل کرایه، تاکسی و یا همراهی باتور اندونزی و به ویژه تور جاکارتا،ست. خود را برای ترافیک جاکارتا آماده کنید. خصوصا وقتی در زمان پیک به مقاصد تجاری جاکارتا نظیر BATAVIA قدیم می روید. در هنگام خرید تور اندونزی یا تور جاکارتا دقت کنید هتلی را انتخاب کنید که به مرکز شهر جاکارتا و یا جاذبه های گردشگری جاکارتا نزدیک باشد. در سفر به اندونزی، مسافت های طولانی شهر جاکارتا و همچنین ترافیک سرسام آور آن را مدنظر داشته باشید.

این مقاله به صورت تخصصی در های هالیدی تهیه گردیده و هرگونه انتشار و کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
منبع:مرجع گردشگری های هالیدی

خواندن مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم


موتور هوشمند گردشگری
مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه،بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید.

استفاده از مطالب سايت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت هرمس توران می‌باشد. مرورگر پیشنهادی Chrome