تورهای پیشنهادی

تورهای بیشتر
کاریابی در آژانس های مسافرتی کاریابی در آژانس های مسافرتی

تور ترکیه

لیست تورهای ارائه شده توسط آژانس های مسافرتی

مناطقی که میتوانید در سال 2016 به آنجا سفرکنید!!!

یورونیوز در گزارشی در سایتش نوشته است: با نزدیک بودن سال جدید گروهی از مجلات مسافرتی و متخصصان در حال تلاش برای پیش بینی هیجان انگیزترین مناطق مسافرتی سال 2016 هستند.
سال 2016 تحولی شگرف در حوضه گردشگری ایران

به نظر می رسد، پس از توافق هسته ای ، گردشگری ایران با تبلیغات رسانه های خارجی وارد دنیا دیگری شده است. همه سایت ها از پیست اسکی تا سنت تعارف کردن در ایران می گویند و بسیاری از برندهای خارجی هم قصد آمدن به ایران را دارند. این در صورتی است که قبل از توافقات هسته ای در رسانه های خارجی از ایران به عنوان مکانی ناامن یاد می شد.
بعد از نگاه به فهرست ها و گزارشات انتشارات مختلف از جمله «نشنال جئوگرافیک»، «لونلی پلنت» و «افار» این فهرستی است از مناطقی که بیشتر از همه به علت تحولات ژئوپلیتیک و جذابیت های طبیعی، جذاب و جالب هستند.

در سالهای اخیر شهر هایی ماننداستانبول ترکیه ،ایروان، پاتایا،و خیلی از شهر های کشور های همسایه ایران گردشگران زیادی رو به خود جذب کرده و اخبار حاکی از آن است که در سال 2016 ایران یکی از کشورهای گردشگری در آسیا نام می گیرد.

به نظر می رسد، پس از توافق هسته ای گردشگری ایران با تبلیغات رسانه های خارجی وارد دنیا دیگری شده است. همه سایت ها از پیست اسکی تا سنت تعارف کردن در ایران می گویند و بسیاری از برندهای خارجی هم قصد آمدن به ایران را دارند.

امیدواریم که در سال 2016 ایرانبه سرزمین پر خاطره ای برای مردم دنیا بدل گردد.

زیرا همان طور که می دانید کشور ایران نسبت به کشور های ترکیه ،ارمنستان،دبی و سایر کشور های مجاور طبیعتی چشمگیر و رویایی دارد.

سایر کشورهای پیشنهادی از سوی کارشناسان گردشگری جهان نیز به شرح یل است:

بورگوندی،فرانسه

هوکایدو،ژاپن

پارک ملی آمریکا

استرادفورد

بوتسوانا، درجنوب آفریقا


منبع: خبر آنلاین

خواندن مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم


موتور هوشمند گردشگری
مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه،بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید.

استفاده از مطالب سايت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت هرمس توران می‌باشد. مرورگر پیشنهادی Chrome