تورهای پیشنهادی

تورهای بیشتر
کاریابی در آژانس های مسافرتی
جاده چالوس در ماه رمضان

جاده چالوس در ماه رمضان

  • تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
با فرا رسیدن رمضان ، ماه میهمانی خدا شرایط تایم کاری رستوران های درون شهری و رستوران های بین شهری به احترام افراد روزه دار تغییر می کند. با این وجود واحد های پذیرایی هستند که در این شرایط به کسانی که قصد سفرهای کاری و یا گردشگری را دارند خدمات رسانی می کنند.
جاذبه های گردشگری لاهیجان

جاذبه های گردشگری لاهیجان

  • تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
جاذبه های گردشگری لاهیجان ؛ لاهیجان یکی از شهرهای کوه پایه ای ایران و استان گیلان می باشد که در شمال دیلمان و کنار دریای خزر قرار گرفته است. عطر چای و بهار نارنج سرتاسر لاهیجان را فرا گرفته است و از محصولات معروف کشاورزی لاهیجان به حساب می آیند. گفتنی است که شهر لاهیجان نزدیک به هزار سال قدمت دارد و دارای جاذبه های گردشگری و فرهنگی بسیاری می باشد. در ادامه با برخی از جاذبه های گردشگری لاهیجان شما را آشنا می کنیم.
هواپیمایی ژاپن بهترین خدمات دهنده آسیایی

هواپیمایی ژاپن بهترین خدمات دهنده آسیایی

  • تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
هواپیمایی ژاپن که عضو اتحاد جهانی شرکت های هواپیمایی می باشد در چند سال اخیر سعی بر این داشته است که رضایت مسافران خود را به بیشترین حد ممکن افزایش دهد ، در ادامه اخبار تکمیلی در این مورد را برای شما بازگو می کنیم.
جاذبه های گردشگری تنکابن

جاذبه های گردشگری تنکابن

  • تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
امروز به معرفی جاذبه های گردشگری تنکابن یکی از شهرهای زیبای شمال کشور واقع در استان مازندران می پردازیم. طبیعت بکر و آب و هوای بسیار متعادل و نسبتا سرد در اکثر روزهای سال باعث شده بیشتر هموطنان عزیزمان تنکابن را مقصد گردشگری خود در ایام تعطیلات انتخاب کنند. در ادامه معروف ترین جاذبه های گردشگری تنکابن را برای شما به تصویر می کشانیم

موتور هوشمند گردشگری
مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه،بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید.

استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می باشد می‌باشد. مرورگر پیشنهادی Chrome