تورهای پیشنهادی

تورهای بیشتر
کاریابی در آژانس های مسافرتی
 گردشگری سال 96 در یک نگاه

گردشگری سال 96 در یک نگاه

  • تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
در سال 96 شاهد رشد گردشگری بوده ایم و به گفته محمد محب‌خدایی معاون گردشگری کشور تقریبا 9 میلیون گردشگر خروجی از کشور را شاهد بوده ایم که بیشتر آنان زیارتی بوده است . برای بررسی دقیق تر این موضوع در ادامه با ما همراه باشید
معرفی جاذبه های گردشگری گرگان

معرفی جاذبه های گردشگری گرگان

  • تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
هر جاذبه طبیعی و گردشگری که بخواهید در شهر گرگان پیدا می شود ، از مناطق سرسبز و دشت و جنگل تا آبشارها و خلیج و همچنین پارک های طبیعی و تالاب های بین اللملی همه از جاذبه های گردشگری گرگان می باشند ، با ما همراه باشید.
معرفی جاذبه های گردشگری نیشابور

معرفی جاذبه های گردشگری نیشابور

  • تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۷
امروز به معرفی شهر نیشابور می پردازیم ، یکی از مراکز گردشگری و فرهنگی ایران در شرق ایران و در استان خراسان رضوی جای گرفته است. آثار تاریخی زیاد و مناطق تفریحی و گردشگری بسیار زیبا باعث شده هر ساله مسافران گردشگران زیادی نیشابور را مقصد گردشگری خود انتخاب کنند.
پرواز تهران به اربیل شروعی دوباره

پرواز تهران به اربیل شروعی دوباره

  • تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
خطوط هوایی تهران اربیل که مدتی متوقف شده بود با اعلام سرکنسوگری جمهوری اسلامی ایران با دو پرواز در هفته دوباره شروع به کار می کند ، برای توضیحات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

موتور هوشمند گردشگری
مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه،بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید.

استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می باشد می‌باشد. مرورگر پیشنهادی Chrome