تورهای پیشنهادی

تورهای بیشتر
کاریابی در آژانس های مسافرتی
تور کیشکیش جزیره ای مرجانی در دل خلیج همیشه پارس

کیش به عنوان چهارمین مقصد گردشگری پربازدید جنوب غرب آسیا به جز مراکز خرید شگفت انگیز، جاذبه های تاریخی و تفریحی بی شماری دارد که اغلب از دید گردشگران این جزیره پنهان می ماند: با شهر باستانی حریره، کاریز و کشتی یونانی به گذشته سفر کنید و با انواع تفریحات ساحلی و آبی، هتل ها و رستوران های فوق العاده، هیجان را در خاک وطن تجربه کنید.

لیست تورهای کیش

جزیره کیش جزیره ای زیبا در خلیج پارس

جزیره کیش جزیره ای زیبا در خلیج پارس

کیش جزیره ای مرجانی در خلیج پارس می باشد که سالانه بیش از یک میلیون گردشگر داخلی و خارجی را به خود جذب می کند.
کیش از توابع بندر لنگه در استان هرمزگان در جنوب ایران است.
این جزیره با برگزاری جشنواره هایی نظیر جشنواره تابستانی کیش و رالی خانوادگی می کوشد تا گردشگران بیشتری را به کیش جذب کند.

لحظه ای که به خاک کیش قدم می گذارید، هوای شرجی و گرم، آرامش دلنشین و البته آب های نیلگون و زلالی که جزیره را احاطه کرده، به شما خوش آمد می گوید. دلیل زلالی آب کیش، مرجان های بی شماری است که در اطراف جزیره قرار دارند.

دیدنی ها و جاذبه های توریستی جزیره کیش

مراکز خرید کیش

مراکز خرید کیش

منطقه آزاد بودن کیش، مراکز خرید این جزیره را به یکی از پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری آن تبدیل کرده است.
برای خرید در کیش می توانید به مراکز خرید پردیس 1 ، پردیس 2، پانیذ، زیتون، ونوس و مرکز تجاری کیش و بازارهای مریم، پارس خلیج و عربها بروید که با توجه به کوتاه مدت بودن اکثر تورهای کیش زمان کافی برای رفتن به همه این مجموعه ها ندارید. با توجه به نیاز خود برای خرید زمانبندی کنید.

شهر باستانی حریره

شهر باستانی حریره

حریره نام شهر باستانی است که تنها ویرانه های آن باقی مانده است. این شهر به نام ملکه کیش در آن زمان، حریره نام گرفته است. آثار به جای مانده از مسجد جامع، آب انبار و قنات این شهر باستانی کیش برای بازدید عموم باز است. کاخ ملکه حریره به تازگی بازسازی شده است و می توان گفت تنها اثر باستانی قابل ملاحظه در شهر کهن حریره می باشد.

کلبه هور

کلبه هور جاذبه پنهان تور کیش
کلبه هور جاذبه پنهان تور کیش
  • تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۵
در غربی ترین بخش جزیره کیش جاذبه گردشگری شگفت انگیزی وجود دارد که کمتر گردشگر تور کیش با آن آشنایی دارد: کلبه هور

کشتی یونانی

کشتی یونانی

کشتی به گل نشسته معروف به کشتی یونانی کیش که به یکی از نمادهای این جزیره تبدیل شده است، نشان از رونق تجاری کیش از دیرباز تاکنون دارد. این کشتی که برای تجارت از اروپا به خلیج پارس آمده بود، در نزدیکی ساحل به گل نشست و از آن زمان تاکنون به یکی از مکان های دیدنی کیش تبدیل شده و در اکثر عکس هایی که گردشگران از کیش می گیرند، دیده می شود.

مهم ترین جاذبه های گردشگری کیش
مهم ترین جاذبه های گردشگری کیش
  • تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵
کیش جزیره ای در خلیج پارس یکی از مهمترین مقاصد گردشگری ایران است و گردشگران زیادی سالانه از آن دیدن می کنند ولی البته بیشتر زمان خود را در بازارها می گذرانند و مکان های گردشگری آن را نمی دانند یا نمی بینند.

پیش از سفر به کیش بدانید

پیش از سفر به کیش بدانید

کیش چهارمین مقصد گردشگری جهان در جنوب غرب آسیا می باشد که به دلیل منطقه آزاد تجاری بودن، نیاز به اخذ ویزا برای سفر به کیش برای گردشگران خارجی نیست و این مهم، یکی از دلایلی است که سالانه بیش از یک میلیون گردشگر داخلی و خارجی، کیش را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنند.

هتل های کیش

کیش بیشترین تعداد مراکز اقامتی برای مسافران و گردشگران را در کل کشور دارد. هتل ترنج اولین هتل دریایی ایران در جزیره کیش احداث شده است و با توجه به حجم زیاد گردشگرانی که سالانه به کیش مسافرت می کنند، این جزیره، ظرفیت احداث هتل ها و مراکز اقامتی بیشتر را هم دارد.

بهترین زمان سفر به کیش

آب و هوای کیش گرم، مرطوب و حاره ای است. باتوجه به آب و هوای این جزیره، بهترین زمان سفر به کیش نیمه دوم سال یعنی از مهرماه تا اواسط اسفند است که از گرمای هوا کاسته شده است. تابستان پربازدیدترین زمان سفر به کیش می باشد که جشنواره تابستانی کیش یکی از دلیل آن است.

آبزیان جزیره کیش

به دلیل مرجانی بودن جزیره کیش، تنوع آبزیان در اطراف جزیره فوق العاده است که در هنگام غواصی و یا سفر با کشتی های تفریحی در اطراف جزیره می توانید از این تنوع لذت ببرید.

موتور هوشمند گردشگری
مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه،بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید.

استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می باشد می‌باشد. مرورگر پیشنهادی Chrome