ویزای کانادا چند بار ورود

11,102,400 تومان
نوع پرداخت
نوع پرداخت: نقدی
مدت اقامت
مدت اقامت
6 ماه
مدت اعتبار
مدت اعتبار
5 سال
تحویل ویزا
تحویل ویزا
90 روز
نوع ویزا
نوع ویزا
توریستی

مـدارک

  • تکمیل فرم مشخصات فردی
  • واچر رسمی هتل
  • رزرو بلیط هواپیما
  • دعوت نامه رسمی از کانادا
  • اعلام برنامه سفر

توضیحـات

توضیحات قیمت
توضیحات قیمت قیمت: 400 Dollar

با توجه به نرخ ارز نوسان دارد

میلیون‌ها گردشگر و مهاجر با اهداف گوناگون هرساله به کانادا سفر می‌کنند. به‌جز شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم، افرادی که قصد ورود به کانادا را به‌طور موقت دارند، ازجمله گردشگران، کارگران موقت خارجی و دانشجویان خارجی باید پیش از ورود، ویزای اقامت موقت یا Temporary Resident Visa دریافت کنند. بسته به ملیت‌تان ممکن است به‌جای TVR نیازمند eTA (اجازهٔ الکترونیکی سفر) باشید. ایرانی‌ها برای ورود به کانادا به TVR نیاز دارند.
ویزای توریستی کانادا (Visitor Visa) که نوعی ویزای اقامت موقت است، روشی رایج برای ورود به این کشور است. به این ویزا ویزای مولتی کانادا یا ویزای ۵ ساله کانادا نیز می‌گویند.
انواع ویزای توریستی کانادا ویزای ‌سینگل کانادا یا یک ‌بار ورود (Single Entry) و ویزای مولتیپل کانادا یا چند بار ورود (Multiple Entry) میباشد.نوع دیگری از ویزای توریستی نیز وجود دارد که با عنوان سوپر ویزای کانادا شناخته می شود که سوپر ویزای کانادا یکی دیگر از انواع ویزای توریستی برای کسانی ا‌ست که فرزندان یا نوه‌هایشان شهروند کانادا هستند یا اقامت دائم کانادا را دارند.

نظرات کاربران

ثبت نظر مشاهده نظر ها
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال می کند
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info