با توجه به بسته شدن برخی از مرزهای هوائی،حتما قبل از خرید بلیط خارجی از فرودگاه آخرین اخبار را کسب نمایید. Close

ایرباس به شرکت‌های هواپیمایی ایران گواهینامه بین‌المللی می‌دهد

شبکه هوایی کشور برای بهره‌برداری از امکانات جدید آماده می‌شود. قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل خرید هواپیماها را مستلزم تامین زیرساخت‌ها، مسائل فنی، آموزش و نکات دیگری دانست ...

  • نویسنده: mahbube torkamani
  • تعداد بازدید: 1202
  • ارسال در تاریخ: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴

شبکه هوایی کشور برای بهره‌برداری از امکانات جدید آماده می‌شود

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل خرید هواپیماها را مستلزم تامین زیرساخت‌ها، مسائل فنی، آموزش و نکات دیگری دانست که در بخش بهره‌برداری وجود دارد و افزود: همزمان با نوسازی ناوگان حمل و نقل هوایی، باید در بخش‌هایی مانند زیرساخت و مسائل فنی نیز پیشرفت‌هایی به دست بیاید لذا آن‌چه با ایرباس توافق شد شامل دو بخش است. بخش نخست مربوط به خرید هواپیما و بخش دیگر آماده کردن شبکه هوایی کشور برای بهره‌برداری هر چه بهتر از این موقعیت است.

دریافت گواهینامه های بین المللی برای شرکت های هوایی ایران

فخریه کاشان درباره مهمترین نکات مذاکره با ایرباس در این سفر گفت: قرار شد شرکت ایرباس شرکت‌های داخلی ایران که در حوزه ساخت قطعات هواپیما و ارائه خدمات بخش مهندسی، نرم افزار و ساخت قطعه مربوط به هواپیما فعال هستند را بررسی کنند و درجه کیفی آن‌ها را ببینند تا آن شرکت‌هایی که از کیفیت لازم برخوردار نیستند بتوانند گواهینامه‌های بین‌المللی را دریافت کنند و ایرباس از قطعات و خدمات این شرکت‌ها در سایر کشورها استفاده کند.

امکان واگذاری ۱۱۸ هواپیمای ایران‌ایر به سایر شرکت‌های هوایی ایران

فخریه کاشان در پاسخ به این سوال که آیا تمامی ۱۱۸ هواپیمای خریداری شده متعلق به ایران ایر است؟ گفت: همه هواپیما‌ها به ایران ایر تعلق دارد اما این شرکت اجازه دارد با تایید فروشنده آن‌ها را به شرکت‌های دیگر واگذار کند.

منبع: پایگاه خبری وزارت خبری راه و شهرسازی

نظرات کاربران

ثبت نظر مشاهده نظر ها
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال می کند

موتور هوشمند گردشگری
مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه،بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید.

استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی