رودخانه ای در زیر آب در مکزیک

منطقه Cenote Angelita (فرشته کوچک) در مکزیک را اکثرا به عنوان یک استخر طبیعی میشناسند ولی گروهی غواص آماتور پدیده فوق العاده ای را در این مکان کشف کردند.

  • تعداد بازدید: 4379
  • ارسال در تاریخ: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
  • بروزرسانی: ۱۳ شهریور ۱۳۹۵

منطقه Cenote Angelita که به معنی فرشته کوچک است، به عنوان یک استخر طبیعی غواصان زیادی را همه ساله به سفر به مکزیک ترغیب می کند.

این گودال آبی طبیعی بر اثر سقوط بستر سنگی آهکی به وجود آمده و گروهی از غواصان آماتور با کاوش در گودال فرشته کوچک، رودخانه ای زیر آبی را در زیر آب های این منطقه کشف کردند که بر اثر این سقوط نمایان شده بود.

Mexico,UnderWater-River

رودخانه زیر آبی مکزیک از نظر ساختاری هیچ تفاوتی با رودخانه های معمولی ندارد و عکس هایی که از این رودخانه گرفته شده شباهت زیادی به تصاویر رودخانه های عادی در شب دارد.

Mexico,UnderWater-River

آب رودخانه زیر آب منطقه Cenote Angelita به دلیل وجود هیدرو سولفات در آن نسبت به آب گودال سنگین تر بوده و به وضوح از آن تفکیک می شود.

این مقاله به صورت تخصصی در های هالیدی تهیه گردیده و هرگونه انتشار و کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
منبع:مرجع گردشگری های هالیدی

نظرات کاربران

ثبت نظر مشاهده نظر ها
    استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
    شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info