ریل تور گردشگری لرستان رونمایی شد

علی اصغر مونسان، معاونت رئیس جمهور، در دوازدهمین نمایشگاه گردشگری فرمودند: غرب کشور ایران دارای ظرفیت های بسیار زیادی در حوزه طبیعت گردی است و باید برای استفاده از این ظرفیت ها اقداماتی جدی صورت گیرد.

  • تعداد بازدید: 2736
  • ارسال در تاریخ: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
  • بروزرسانی: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در بازدید از دوازدهمین نمایشگاه گردشگری از غرفه استان لرستان و شهرستان های آن دیدن کردند. در طی این رویداد ، ریل تور گردشگری استان لرستان رونمایی شد. این مسیر ریلی به طول 74 کیلومتر راه اندازی شده است و گردشگران از شهر "دورود" تا ایستگاه "کشور" شاهد جاذبه های گردشگری این مسیر زیبا با جاذبه های طبیعی و بکر خواهند بود.

علی اصغر مونسان در ادامه فرمودند: غرب کشور ایران دارای ظرفیت های بسیار زیادی در حوزه طبیعت گردی است و باید برای این استفاده از این ظرفیت ها اقداماتی جدی صورت گیرد.


RailWay

ایشان تصریح کردند که برای استان های لرستان، کرمانشاه، چهار محال بختیاری و کردستان نیز باید یک بسته گردشگری ویژه تهیه شود ، از آنجایی که این مناطق همانند شمال ایران دارای جاذبه هایی است که ظرفیت آن را دارند که به مقاصد گردشگری تبدیل شوند.

معاونت رئیس جمهور فرمودند : ریل تور استان لرستان اقدامی بسیار خوب است و سفر با قطار گردشگری و بررسی وضعیت این طرح یکی از برنامه های ما در ایام عید نوروز خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از آخرین تورهای مسافرتی و همچنین تهیه بلیط لحظه آخری به سایت www.Hiholiday.ir مراجعه نمایید.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ادامه افزودند که : خوشبختانه زیرساخت های گردشگری کشور، با حمایت و پشتیبانی دولت و با حضور گسترده بخش خصوصی، در حال آماده سازی و گسترش است و اقدامات خوبی در استان لرستان صورت گرفته است که باید تداوم داشته باشد.

RailWay
نظرات کاربران
ثبت نظر مشاهده نظر ها
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال می کند
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info