سفر به کویر

کویر به دلیل چشم انداز مسحور کننده ی شنزار و طبیعت مرموز و بکر خود مکانی استثنایی برای کسانی ست که گوششان از صدای بوق ماشین ها و اخبار سکه و دلار و زنگ ساعت و صدای روزمرگی زندگی شهری پر است. کویر مانند ساحل پهناوری ست که می توانید رد پای خودتان را تا دوردست دنبال کنید و با سکوتش همصدا شوید تا به آرامشی واقعی هرچند کوتاه مدت دست پیدا کنید.

  • تعداد بازدید: 888
  • ارسال در تاریخ: ۶ آذر ۱۳۹۷

سفر به کویر

کویر با تپه های شنی مواج و یکدست مانند نقطه ی پایان هیاهوی زمین است.یکی از شاهکارهای طبیعت که هر انسانی با درک آرامش آن پی به عظمت آفرینش می برد و زیباییش هر بیننده ای را به فکر وا می دارد.غروب کویر لحظات منحصر به فردی را در ذهنتان ثبت خواهد کرد و به هنگام شب هم میتوانید به همراه همسفران خود به دور آتش بنشینید و آسمان پر از ستاره را تماشا کنید و لذت ببرید.روز به روز به طرفداران تور مسافرتی کویر اضافه می شود و خوشبختانه تورهای طبیعت گردی متنوعی به مقصد کویر مصر و کویر مرنجاب وجود دارند که بسیار به صرفه هستند. فقط کافیست با یک تور داخلی همراه شوید و آرامش جادویی کویر را تجربه کنید. های هالیدی سفر خوبی را برای شما آرزومند است.
عکس غروب کویر
عکس شب کویر

نظرات کاربران

ثبت نظر مشاهده نظر ها
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال می کند

موتور هوشمند گردشگری
مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه،بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید.

استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی