عضویت فرودگاه امام در سازمان بین‌المللی فرودگاه‌های جهان

مدیر همکاری های بین المللی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از تایید رسمی عضویت شهر فرودگاهی از سوی ACI خبر داد.

  • تعداد بازدید: 1399
  • ارسال در تاریخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
  • بروزرسانی: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

دبیر کل آسیا پاسیفیک سازمان بین المللی فرودگاه های جهان (ACI) در نامه ای عضویت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) را رسما اعلام و تایید کرده است.

پتی چاو در این نامه ضمن تبریک الحاق فرودگاه امام به این سازمان، ابراز امیدواری کرده که عضویت این فرودگاه در ACI سبب ارتقاء کیفیت ایمنی و خدمات فرودگاهی شود.

دبیر کل آسیا پاسیفیک سازمان بین المللی فرودگاه های جهان هم چنین نسبت به گسترش همکاری های دوجانبه ابراز تمایل کرده و تاکید کرده است که تعاملات فرودگاهی موجب رشد صنعت فرودگاهی و هوانوردی در ایران خواهد شد.

سازمان بین المللی فرودگاه های جهان (ACI) نهاد مرجع فرودگاهی دنیا است که ٥٧٤ عضو رسمی دارد. این اعضا اعم از فرودگاه، شرکت های فرودگاهی و شهرهای فرودگاهی هستند که مدیریت ١٧٥١ فرودگاه در ١٧٤ کشور جهان را در اختیار دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا - پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی
نظرات کاربران
ثبت نظر مشاهده نظر ها
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال می کند
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info