بلیط لحظه آخری کرمانشاه به مشهد

ابتدا بدانید بلیط لحظه آخری چیست و چه تفاوتی با بلیط های دیگر دارد

بلیط لحظه آخری در واقع بلیط چارتری است و از لحاظ قیمت ارزان تر از بلیط های عادی به فروش میرسد دلیل آن این است که چارتر کننده پرواز زمان کمی به پرواز برای فروش بلیط دارد و بلیط هایش به فروش نرسیده با توجه به این شرایط قیمت بلیط خود را ارزان تر کرده تا فروش آن سریعتر انجام شود.

فرض کنید قصد خرید بلیط کرمانشاه به مشهد را دارید اگر 10 روز قبل از زمان پرواز به لیست پرواز کرمانشاه به مشهد نگاه کنید تقریبا تمامی قیمت ها به صورت مصوب نمایش داده میشود این قیمت مصوب از سوی ایرلاین و با تایید هواپیمائی کشوری انجام میشود.
حال اگر 1 روز مانده به خرید پرواز کرمانشاه به مشهد به لیست پرواز ها نگاه کنید متوجه میشود برخی از پروازها ارزان تر از قیمت مصوب هستند حتی ممکن است یک پرواز با همان شماره پرواز در 2 قیمت مختلف دیده شود.

این به دلیل آن است یکی از چارتر کنندگان برای اینکه سریعتر بلیط خود را به فروش برساند قیمت بلیط را کمتر کرده و چارتر کننده دیگر ممکن است این کار را نکند.

با خرید بلیط ارزان تر شما در واقع بلیط لحظه آخری کرمانشاه به مشهد را خریدید و به غیر از این هیچ تفاوتی با بلیط کرمانشاه به مشهد نرخ مصوب ندارد.

البته در بین پرواز مسیر کرمانشاه مشهد لیستی از پروازها با برچسب سیستمی هم دیده میشود که این پرواز ها مستقیم توسط ایرلاین فروخته خواهد شد و چارتر کنندای ندارد.

یک نکته: ممکن است در لیست پرواز های سیستمی نرخ های متفاوتی دیده شود که شماره پرواز همگی آنها یکی است اما از نظر قیمت کاملا با هم فرق دارند. 
دلیل آن این است که ایرلاین به عنوان مثال بلیط کرمانشاه به مشهد را در 5 کلاس نرخی متفاوت باز میکند غیر از بلیط هایی که بیزینس کلاس هستند الباقی درواقع یکی می باشند و فقط زمانی با هم تفاوت دارند که اقدام به کنسلی بلیط کرمانشاه به مشهد خود کنید در این زمان بر اساس کلاس نرخی که بلیط خریدید میزان جریمه بلیط مشخص میشود به عنوان مثال
بلیط سیستمی کرمانشاه به مشهد کلاس نرخی m در صورت کنسلی 100 درصد سوخت و مبلغی به مسافر استرداد نمیشود. یا کلاس نرخی R در ایرلاین قشم در صورت کنسلی 30 درصد جریمه شامل آن میشود و الباقی مبلغ به مسافر استرداد می شود. در زیر لیست جریمه کلاس های نرخی ایرلاین هائی که در مسیر کرمانشاه به مشهد پرواز انجام میدهند نمایش داده میشود.

ایرلاینشناسه نرخی(کلاس)تا 12 ظهر 3 روز قبل از پروازتا 12 ظهر 1 روز قبل از پروازاز ساعت 12 ظهر روز قبل تا 2 ساعت قبل از پروازاز 2ساعت قبل از پرواز به بعد
قشم ایرA R Y30%40%60%70%
V M Q K N40%50%60%70%
D U L100% غیر قابل استرداد
# ادامه جدول جریمه کنسلی بلیط هواپیما فرم استرداد بلیط کرمانشاه به مشهد

در خصوص خرید بلیط لحظه آخری کرمانشاه به مشهد به یک نکته توجه کنید

زمانی بلیط لحظه آخری در پرواز قابل خرید است که در آن مسیر پروازی ،تعداد زیادی چارتر کننده و ایرلاین ،پرواز داشته و رقابت بیشتر باشد مسیر کرمانشاه به مشهد به دلیل تعداد کم پروازی که توسط ایرلاین های کاسپین قشم ایران ایر آسمان زاگرس ارائه میشود تقریبا همیشه با نرخ مصوب به فروش میرسند حتی در زمانی که نزدیک به پرواز باشد.

یعنی زمانی که 1 روز کمتر به پرواز کرمانشاه به مشهد باشد لیست پرواز را ببینید متوجه میشوید کماکان همان قیمت 10 روز قبل بلیط را دارد در صورتی که انتظار شما بلیط لحظه آخری باشد.

پس اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری کرمانشاه به مشهد را دارید تفاوتی ندارد خرید آنلاین بلیط هواپیمای خود را 10 روز قبل انجام دهید یا 1 روز قبل (البته اطمینان از اینکه 1 روز قبل پروازی مانده باشد).

عکس بلیط لحظه آخری کرمانشاه به مشهد

حدود قیمت پرواز کرمانشاه به مشهد یا مشهد به کرمانشاه در جدول زیر مشخص است این قیمت ها قیمت مصوب این مسیر میباشد که به صورت سالانه توسط ایرلاین ها تصویب و نمایندگان فروش بلیط ملزم به فروش با آن نرخ ها هستند. این الزام فروش امکان رقابت و یا فروش بلیط لحظه آخری در مسیر های پروازی مانند کرمانشاه به مشهد را به کل از بین میبرد.

 • قیمت بلیط تهران به کرمانشاه 379000
 • قیمت بلیط اصفهان به کرمانشاه 468100
 • قیمت بلیط بندرعباس به کرمانشاه 539100
 • قیمت بلیط شیراز به کرمانشاه 512600
 • قیمت بلیط بوشهر به کرمانشاه 520000
 • قیمت بلیط قشم به کرمانشاه 564500
 • قیمت بلیط کیش به کرمانشاه 540200
 • قیمت بلیط مشهد به کرمانشاه 534900
 • قیمت بلیط کرمانشاه به تهران 379000
 • قیمت بلیط کرمانشاه به اصفهان 468100
 • قیمت بلیط کرمانشاه به بندرعباس 539100
 • قیمت بلیط کرمانشاه به شیراز 512600
 • قیمت بلیط کرمانشاه به بوشهر 520000
 • قیمت بلیط کرمانشاه به قشم 564500
 • قیمت بلیط کرمانشاه به مشهد 534900
 • قیمت بلیط کرمانشاه به کیش 540200

این نرخ ها قیمت پایه بلیط در مسیر می باشد و شرکت ها اجازه فروش پایین تر از این نرخ ها نیستند

استرداد بلیط لحظه آخری کرمانشاه مشهد

اگر در هنگام خرید بلیط هواپیما نمیدانید ممکن است پرواز را به دلیل تغییر برنامه خود کنسل کنید یا نه!
حتما به شناسه نرخی بلیط خود در زمان خرید دقت کنید زیرا ممکن است به دلیل ارزان و جذاب بودن بلیط برای خرید در زمان استرداد متوجه شوید پرواز شما 100% جریمه شامل شده و هیچ مبلغی به شما استرداد نمیشود.
[جدول جریمه های کنسلی بلیط هواپیما]
استرداد بلیط لحظه اخری مانند تمامی بلیط های هواپیما قابلیت کنسلی دارد زیرا به غیر از ارزانتر بودن قیمت بلیط هیچ تفاوتی با بلیط های دیگر ندارد.

اگر بلیط کرمانشاه به مشهد خریدید و میخواهید بدانید به چه صورت باید آن را کنسل کنید باید به شما بگوییم مراحل کنسلی بلیط کرمانشاه به مشهد مانند دیگر بلیط های هواپیما ابتدا باید فرم استرداد بلیط هواپیما را پر نمایید. هم میتوانید مشاهده نمایید تا از میزان جریمه کنسلی بلیط خود مطلع شوید.

وب سایت های هالیدی مرجع فروش بلیط هواپیما برای راحتی مسافرانی که به دنبال خرید بلیط لحظه آخری کرمانشاه به مشهد هستند سرویس به نام گوش بزنگ را ارائه کرده است این سرویس به شما این امکان را میدهد تا برای بازه تاریخی مورد نیاز ،درخواستی ثبت نمایید تا زمانی که بلیط به قیمت درخواستی شما در سیستم رسید به شما از طریق اس ام اس اطلاع دهد تا نیاز نباشد مکررا به سایت و بخش پرواز برای بررسی قیمت های بلیط سر بزنید.

سرویس گوش بزنگ بلیط کرمانشاه به مشهد در بالای بخش پروازی هر مسیر پروازی قرار دارد به عنوان مثال زمانی که پروازهای کرمانشاه به مشهد را از صفحه زیر ببینید در بالای لیست پرواز ها گزینه گوش بزنگ دیده میشود بعد از باز کردن میتوانید گزینه ها را پر کرده و با خیال راحت منتظر اس ام اس بلیط لحظه آخری کرمانشاه به مشهد خود باشید.

لیست پرواز های کرمانشاه به مشهد

آموزش استفاده از سرویس گوش بزنگ به شما کمک میکند با این سرویس راحت تر کار کنید.

سوالات رایج بلیط کرمانشاه به مشهد

برای خرید بلیط لحظه آخری یک روز قبل میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر تمامی پرواز های کرمانشاه به مشهد را مشاهده کرده و با توجه به قیمتها و زمان پرواز اقدام به خرید آنلاین بلیط هواپیما نمایید لیست پرواز های کرمانشاه به مشهد
برای کنسل کردن بلیط کرمانشاه به مشهد می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. با توجه به جدول جریمه های ایرلاین بلیط شما کنسل و الباقی آن به حساب شما واریز میشود

مدل هواپیما هایی که شرکت های هواپیمائی از آن برای مسیر کرمانشاه به مشهد استفاده میکنند شامل

ای تی آر فوکر 100 فوکر 50 بوئینگ ام دی ایرباس 320
بله می توانید البته باید توجه کنید نرخ بلیط در فرودگاه بالاتر از خرید آنلاین بلیط هواپیما در وب سایت ها می باشد. بعد از ورود به فرودگاه به کانتر ایرلاین مربوطه رفته و درخواست بلیط هواپیما نمایید.
زمانی که لیست پرواز ها را در سایت های هالیدی جستجو میکنید در کنار پرواز ها برچسب سیستمی زده شده که نشان دهنده سیستمی بودن بلیط است در صورت نبود برچسب سیستمی پرواز چارتر می باشد.
نمایش بلیط سیستمی یا چارتری
بله برای خرید بلیط به صورت تلفنی میتوانید با شماره های پایین در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

بله برای خرید بلیط اتوبوس کرمانشاه به مشهد و یا مشهد به کرمانشاه به لینک زیر مراجعه کنید

برای پرواز کرمانشاه به مشهد باید 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاظر شوید.

توجه کنید در صورتی که تا 30 دقیقه قبل از پرواز به فرودگاه نرسید امکان دارد کانتر ایرلاین بلیط شما را به مسافر حضوری در فرودگاه بفروشد و دیگر شما اجازه پرواز نخواهید داشت.

آدرس : استان کرمانشاه، شهر کرمانشاه، فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه تلفن : 0831-4326611

تغییر نام در پرواز با جریمه قابل انجام است و طبق قوانین پرواز تغییر نام داده میشود.این جریمه از 0 تا 30 درصد متغیر است. برای آگاهی از میزان جریمه و امکان پذیر بودن تغییرات می توانید با شماره های پایین سایت تماس حاصل فرمایید.

در بالای لیست تمامی پرواز ها دکمه گوشبزنگ پرواز وجود دارد که با وارد کردن تاریخ و قیمت ،مسیر در لیست گوش بزنگ بلیط کرمانشاه مشهد قرار می گیرد.

فاصله زمینی کرمانشاه به مشهد
مدت زمان پرواز کرمانشاه به مشهد حدودا 1 ساعت و 55 دقیقه می باشد.

فاصله زمینی کرمانشاه به مشهد هم در نقشه زیر می توانید ببینید

فاصله زمینی کرمانشاه به مشهد
ما برای راحتی مسافران بخش بلیط لحظه آخری که شامل تمامی بلیط های ارزان 2 روز آینده می باشد جمع آوری کردیم
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info