بانک پروازهای چارتری

بانک پروازهای چارتری

تمام روند کاری نرم افزار موبایل چارتر از طریق یک ربات جستجوگر انجام میشود که به صورت 24 ساعته در حال گشت زنی در کل ایرلاین های کشور می باشد.

بانک پروازهای چارتری

بانک تورهای مسافرتی

این بانک با داشتن موتور جستجوی تور امکان جستجو در بین تورهای متنوع آژانس های مسافرتی را به صورت لحظه ای برای شما مهیا می کند.

بانک آژانس های مسافرتی

بانک آژانس های مسافرتی

بانک آژانس های مسافرتی ایرانی با امکان جستجو از طریق نام شهر و غیره شامل تلفن آژانس،آدرس سایت،نام مدیر،موبایل پشتیبان و ... می باشد.

بخش های متنوع گردشگری این نرم افزار

در این نرم افزار علاوه بر جستجوی پرواز چارتر بخش های کاریابی و کارمندیابی در حوضه گردشگری،بلیط لحظه آخری،بانک آژانس های مسافرتی و غیره گنجانده شده است.
به زودی بخش تور های مسافرتی آژانس ها،خدمات ویزا و دسترسی آنلاین به پرواز های خارجی 900 ایرلاین قرار داده می شود.

موتور جستجوی بلیط چارتر

نرم افزار جستجوگر بلیط چارتر به شما این امکان را می دهد تا با چند کلیک،اطلاعات پروازی بیش از 500 ایرلاین و آژانس مسافرتی را در لحظه بررسی کنید.
بلیط های چارتر این نرم افزار و سایت های هالیدی به صورت لحظه ای بروز می شوند. استفاده از این جستجوگر رایگان می باشد و دسترسی شما را در هر ساعت از شبانه روز به بانک پروازی کل کشور برقرار می کند.

بلیط های لحظه آخری

در این بخش بلیط های لحظه آخری چارتر ایرلاین های کل کشور که مناسب ترین قیمت را دارند،نمایش داده میشود.
بلیط لحظه آخری به بلیط هایی گفته می شود که زمان پرواز آن نزدیک بوده و به دلیل داشتن ظرفیت خالی هواپیما به قیما ارزان تری ارائه میشود.
در بخش بلیط لحظه آخری نرم افزار می توانید بلیط های تمامی مسیرها مربوط به 24 ساعت آینده را مشاهده نمایید.

کاریابی و کارمند یابی

در بخش کارمند یابی،لیست آژانس های مسافرتی و دفاتر گردشگری نمایش داده میشود که در جستجوی افراد متخصص و علاقمند به حوزه گردشگری هستند.

دربخش کارمند یابی،این امکان برای آژانس های مسافرتی و دفاتر گردشگری فراهم شده است که لیست افراد جویای کار در این حوزه را مشاهده کنند.

این بخش روزانه بروزرسانی می شود و افراد جویای کار در گردشگری و آژانس ها می توانند به صورت رایگان آگهی خود را ثبت نمایند.

درج آگهی در بخش کاریابی و کارمند یابی

بانک آژانس های مسافرتی

بخش آژانس های مسافرتی به شما کمک می کند تا اطلاعات هر آژانسی را ببینید و یا جستجو کنید. این بخش به صورت روزانه بروز می شود.

این اطلاعات شامل تلفن آژانس,آدرس,شماره موبایل مدیریت,شماره موبایل پشتیبان آژانس و کلی اطلاعات دیگر است.

نکات زیر را مطالعه بفرمائید.
  • این نرم افزار فقط در ورژن های 4 به بالای اندروید نصب و فعال می شود.
  • این نرم افزار برای ارائه خدمات نیاز به اینترنت دارد.
  • جستجوی بلیط و ارائه آژانس های هواپیمایی چارتر کننده در نرم افزار پیاده سازی شده است.
  • جستجوی شما در میان اطلاعات بیش از 400 آژانس هواپیمایی انجام میگیرید.
  • امکان ثبت نام در سامانه حتی از طریق برنامه موبایل امکان پذیر است
  • مسئولیت تغییر قیمت و یا ظرفیت پرواز به عهده آژانس ارائه دهنده می باشد.
  • اطلاعات پروازی این سامانه و برنامه موبایل چارتر آن در کمترین زمان بروزرسانی می شود .
  • در صورتی که بلیط خود را یافته اید باید توجه کنید که سایت هیچ گونه فروشی نداشته و فقط آژانس های ارائه دهنده بلیط را معرفی می کند و شما می توانید جهت خرید بلیط خود با آژانس مربوطه مکاتبه کنید.
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info