درباره ما

های هالیدی به عنوان مرجع گردشگری, ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی به آژانس های مسافرتی و اصناف گردشگری می باشد. علاوه بر اینکه تمامی خدمات سایت های هالیدی از پشتیبانی 24 ساعته برخوردارند. سایت های هالیدی جهت ارائه خدمات به آژانس های مسافرتی، خدمات آژانس ها را به کاربران خود معرفی می نماید.

خدمات سایت های هالیدی به آژانس های مسافرتی شامل, تبلیغات تورهای مسافرتی, تبلیغات گوگل ادز و تبلیغات ویزا می باشد. از دیگر خدمات ما طراحی وب سایت و تبلیغات بنری در صفحات داخلی و صفحه اصلی سایت های هالیدی است.

تبلیغات در سایت های هالیدی

آمار سایت

فیلم آموزشی ثبت تور

تبلیغات بنری آژانس های

مرجع گردشگری های هالیدی بیش از 12 سال است که در صنعت گردشگری ارائه دهنده ی خدمات به آژانس های مسافرتی و همچنین مسافرین می باشد. هدف اصلی ما در این چند سال فعالیت، توسعه و رشد خدماتمان در راستای نیاز صنعت توریسم بوده و از افتخاراتمان کمترین میزان نارضایتی از سوی مسافرین و همکاران عزیزمان بوده و خواهد بود.

"های هالیدی" با کمال میل با در اختیار گذاشتن یک سری خدمات در قالب پکیج های تبلیغاتی آژانس های مسافرتی، با معرفی خدمات شما در بسترهای مشخص، آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.

تبلیغات بنری از موثرترین راه های تبلیغات دیداری است. شما با استفاده از اعتبار بازدیدهای سایت های معتبر می تواندی با یک طراحی و متن حرفه ای، تعداد بالایی بازدید را داشته باشید. علاوه بر اینکه استفاده از تبلیغات بنری به برند سازی و معرفی شما به عنوان یک آژانس هواپیمایی معتبر بسیار کمک می کند.

در همین راستا، تیم مارکتینگ "های هالیدی" بیش از 40 جایگاه ویژه را برای بنرهای شما عزیزان اختصاص داده اند که با توجه به نوع محصول شما و واژه های کلیدی مرتبط، اختصاص داده اند. پیش از رزرو این بنرهای تبلیغاتی آژانس های مسافرتی، می توانید از مشاوره همکاران ما در تیم فروش برای انتخابی درست، استفاده نمایید. برای استفاده از این خدمات کافیست با شماره 09199779881 در تماس باشید.

تعرفه های بنر صفحه اصلی سایت

( فایل های بنرها : png , jpg  - حداکثر سایز فایل های بنر : 150 کیلوبایت )
مشخصات بنرتعرفه بنرسایز بنر (px)
بنر شماره 1قرارداد سه ماهه 12.000.000 تومان173*270
بنر شماره 2قرارداد سه ماهه 12.000.000 تومان173*270
بنر شماره 3قرارداد سه ماهه 12.000.000 تومان173*270
بنر شماره 4قرارداد سه ماهه 12.000.000 تومان173*270
بنر شماره 5قرارداد سه ماهه 7.000.000 تومان 101*860 
بنر شماره 6قراداد سه ماهه 6.000.000 تومان 101*860 
بنر شماره 7قرارداد سه ماهه 5.000.000 تومان166*260
بنر شماره 8قرارداد سه ماهه 5.000.000 تومان166*260
بنر شماره 9قرارداد سه ماهه 3.000.000 تومان 101*860 
بنر شماره 10قرارداد سه ماهه 4.000.000 تومان 101*860 

جایگاه های بنرهای صفحه اصلی

جایگاه بنرهای صفحه اصلی

تعرفه های بنرهای صفحات داخلی سایت

مشخصات بنرتعرفه بنرسایز بنر (px)
بنر صفحه آژانس های مسافرتی (1)قرارداد سه ماهه 12.000.000 تومان100*864
بنر صفحه اصلی تورهای مسافرتیقرارداد سه ماهه 4.000.000 تومان173*270
بنر صفحه اصلی ویزاهاقرارداد سه ماهه 4.000.000 تومان173*270
بنر صفحه آژانس های مسافرتی (2)قرارداد سه ماهه 6.000.000 تومان173*270
بنر در صفحه مجله گردشگریقرارداد سه ماهه 10.000.000 تومان173*270
بنر در صفحه کاریابی های هالیدی
(1,2,3)
قرارداد سه ماهه 6.000.000 تومان173*270
بنر در صفحه کاریابی های هالیدی (4)قرارداد سه ماهه 4.000.000 تومان100*864
بنر در صفحه کاریابی های هالیدی (5)قرارداد سه ماهه 4.000.000 تومان173*270
بنر در تمام صفحات تورهاقرارداد سه ماهه 4.000.000 تومان150*270
بنر در تمام صفحات ویزاهاقرارداد سه ماهه 4.000.000 تومان150*270
بنر بالای صفحه مقالاتقرارداد سه ماهه 4.000.000 تومان150*300

جایگاه های بنرهای صفحه آژانس های مسافرتی

بنر صفحه آژانس های مسافرتی

جایگاه های بنرهای صفحه بلاگ

جایگاه بنرهای صفحه بلاگ

جایگاه بنرهای صفحه تورهای مسافرتی

بنر صفحه تورهای مسافرتی

جایگاه بنرهای صفحه ویزا

بنرهای صفحه ویزا

جایگاه بنرهای صفحه کاریابی

بنرهای صفحه کاریابی

جایگاه بنرهای صفحات تورها

جایگاه های مشخص شده شامل تمامی صفحات تور و جزئیات تور شامل نسخه موبایل و نسخه دسکتاپ
جایگاه ها به صورت اختصاصی و بدون تبلیغات دیگر و به صورت یکجا اجاره داده میشود

 • سایز بنر بزرگ: 1200 در 320
 • سایز بنر کوچک: 270 در 350
 • هزینه طراحی بنر با سفارش دهنده می باشد
 • بنر ها ثابت و بدون موشن می باشد

جایگاه بنرهای صفحات جزییات تمام ویزاها

بنرهای صفحات جزییات تمام ویزاها
تبلیغات تور

تبلیغات تور

 • تبلیغات تورهای مسافرتی در قالب قراردادهای سه ماهه صورت می پذیرد.
 • در این قرارداد امکان ثبت روزانه چهار پکیج را در سایت های هالیدی خواهید داشت. در این پکیج امکان ثبت و ویرایش 24 ساعته تور خواهید داشت.
 • تعرفه تبلیغات تور برای سه ماه با احتساب تمامی خدمات فوق 4.500.000 تومان می باشد.
تبلیغات ویزا

تبلیغات ویزا

 • تبلیغات ویزا در قالب قراردادهای سه ماهه صورت می پذیرد.
 • در این قرارداد امکان ثبت روزانه چهار مورد ویزا را در سایت های هالیدی خواهید داشت. در این پکیج امکان ثبت و ویرایش 24 ساعته ویزا خواهید داشت.
 • تعرفه تبلیغات برای سه ماه با احتساب تمامی خدمات فوق 4.500.000 تومان می باشد.
تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی گردشگری

 • ارسال SMS تبلیغاتی هدفمند به بانک شماره های ویژه "سایت گردشگری های هالیدی" (شامل تخفیف ویژه برای خریداران پکیج های تبلیغاتی)
 • ارسال پیامک کاریابی برای کارفرمایان 
 • ارائه وب سرویس ارسال پیامک SMS API به آژانس های گردشگری
تبلیغات بنری های هالیدی

تبلیغات بنری گردشگری

 • قراردادهای استفاده از بنرهای سایت به صورت سه ماهه بسته می شود.
 • طراحی بنرها به عهده آژانس می باشد و رعایت سایز و حجم بنر ها الزامی می باشد.
 • تعرفه های بنرها متفاوت است و در جدول تعرفه ها قابل مشاهده است.
 • بنرها در صفحه اصلی و صفحات داخلی مرتبط
وب سرویس پرواز

تبلیغات گوگل ادورز

 • بدون نیاز به هزینه اضافی برای سئو، سایت خود را معرفی نمایید.
 • قرار گرفتن آگهی شما در صفحه اول گوگل در کوتاه ترین زمان. تبلیغات کلیکی میانبری برای معرفی خدمات شماست.
 • این آگهی به کسانی نمایش داده می شود که به دنبال خدمات شما هستند.

تبلیغات تور و تبلیغات ویزا

تبلیغات در مبحث برندسازی در صنعت مسافرتی و گردشگری نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. وب سایت‌های گردشگری اساساً با اخبار و مطالب مربوط به کشورهای مختلف سر و کار دارند. می‌توانید برای تبلیغات تور و تبلیغات ویزا از سایت‌ های هالیدی استفاده کنید.
سایت های هالیدی یک رسانه مناسب تبلیغ برای شرکت‌هایی است که می‌خواهند مخاطبان سفر و گردشگری را هدف قرار دهند. تبلیغات در وب سایت های هالیدی که مختص سفر و گردشگری است، مخاطبی را که به دنبال تور و ویزا است، مورد هدف قرار می‌دهد. های هالیدی به صنعت گردشگری کمک می‌کند که به مشتری هدف مورد نیاز خود با تبلیغات تور و تبلیغات ویزا برسند. بنابراین، این سایت یک بستر مناسب برای تبلیغات آژانس‌های گردشگری و تبلیغات تورهای مسافرتی است. اهمیت انجام تبلیغات تور در وبسایت‌های برتر تبلیغات , یکی از مهمترین عواملی است که به صنعت گردشگری کمک می‌کند تا بتواند گردشگرانی را از بازار محلی و بین المللی جذب کند.

تبلیغات تورتبلیغات تور

بخش گردشگری مسئول ارتقاء منابع طبیعی، فرهنگ، میراث و غیره است که به هر بازدید کننده در ایجاد تجربه مقصد کمک می‌کند. تبلیغات تور به بازدید کننده کمک می‌کند تا حتی قبل از بازدید شخصاً با آن مکان آشنا شود. سایت های هالیدی هر روزه مقالات بروز در صنعت گردشگری را منتشر می‌کند. مقالات های هالیدی تماما یکتا بوده و کاربران را با کشورهای دیگر و مقاصد پربازدید جهان آشنا می‌سازد. سایت های هالیدی از رتبه خوبی در سرچ گوگل برخوردار است. ما برای شما رپورتاژ آگهی منتشر می‌کنیم و لندینگ پیج برای تبلیغات تور و تبلیغات ویزا می‌سازیم. همچنین ما از طریق تحریک ذهن مشتری و ایجاد تخیل فعال در ذهن او برای شما تبلیغات تور می‌کنیم. تبلیغات تور شما در شبکه‌های اجتماعی های هالیدی مانند اینستاگرام نیز منتشر خواهد شد. ما برای شما انواع روش‌های تبلیغی از جمله تبلیغات پیامکی و تبلیغات ایمیلی را نیز انجام می‌دهیم. انواع روش‌های تبلیغ و برندسازی مناسب ترین گزینه تبلیغاتی برای شغل شما به مخاطب هدف شما بستگی دارد و اینکه مقرون به صرفه‌ترین راه برای دستیابی به بیشترین تعداد ممکن در هر زمان ممکن، تا حد ممکن است. گزینه تبلیغاتی انتخاب شده همچنین باید منعکس کننده محیط مناسب برای محصول یا خدمات شما باشد. به عنوان مثال، اگر می‌دانید که بازار هدف شما مجله خاصی را می‌خواند، باید در آن مجله تبلیغ کنید.

ما در دنیای رسانه محور زندگی می‌کنیم. امروزه هر سازمانی برای تبلیغ مشاغل خود از رسانه‌ها استفاده می‌کند. تبلیغات تور و تبلیغات ویزا بصورت آنلاین بازدهی بیشتری دارد چرا که مشتریان یا همان گردشگران، به مکانهایی می‌روند و تعطیلات خود را برنامه‌ریزی می‌کنند که بیشتر درباره آنها صحبت می‌شود. بازاریابی دهان به دهان و بازاریابی آنلاین و شبکه‌های اجتماعی در صنعت گردشگری بیشترین بازدهی را دارد. عموما این اطلاعات در مورد مکان‌های دنیا در اینترنت و فضای آنلاین بیشتر وجود دارد. بدون شک تبلیغات برای هر مشاغلی دارای اهمیت است. به همین ترتیب، در صنعت گردشگری، نقش مهمی در جذب مشتری (گردشگر) ایفا می‌کند.

تبلیغات تور

از نظر فنی، گردشگری محصول نیست. بنابراین برخلاف محصولات، صنایع نمی‌توانند آن را به مشتریان خود بفروشند. بنابراین آژانس‌ها مقصد را بر اساس ایجاد مهارت تخیل در مشتری به فروش می‌رسانند. ایجاد تخیل در مشتری و بازاریابی دهان به دهان عموما کار فضای آنلاین و شبکه‌های اجتماعی است. از میان انواع تبیلغات تور می توان به تبلیغاتی ایمیلی اشاره کرد. ایمیل مارکتینگ یا تبلیغات ایمیلی به نوعی از دایرکت مارکتینگ است. یعنی ارسال مستقیم ایمیل به مشتری. هرچه لیست مشتریان شما دقیق تر باشد، زودتر به بازار هدف خود خواهید رسید.
های هالیدی این بانک اطلاعاتی و مشتریان هدف را در دست دارد. های هالیدی طی یک زمان بندی مناسب ایمیل‌ها را برای مشتریان ارسال می‌کند. همچنین به توسط ایمیل کاتالوگ تبلیغات تور راحتر به دست مشتریان می‌رسد. اس ام اس مارکتینگ یا تبیلغات پیامکی نیز روش پر بازده تبلیغات است. تبلیغات پیامکی زمانی برای شما بازدهی خواهد داشت که به مشتریان جامعه هدف دسترسی داشته باشید. های هالیدی به مشتریان جامعه هدف دسترسی داشته و دارای بانک اطلاعاتی مشتریان هدف است. لزوم تبلیغات تور موثر برای شرکتهای گردشگری یک تبلیغ نادرست می تواند به ضرر تجارت گردشگری منجر شود.
تبلیغات موثر تضمین موفقیت نمی‌کند اما مطمئنا شانس آن را افزایش می‌دهد. سه نقش اصلی که تبلیغات تور در فضای آنلاین در صنعت گردشگری ایفا می کند را در اینجا بیان می کنیم. بازار جهانی گردشگری در حال گسترش است و بازار تبلیغات نیز همینطور است. کمپین‌های تبلیغاتی در کشورهای غربی برای ترویج تبلیغات تور بسیار رایج است. بسیاری از تبلیغ کنندگان فقط قصد دارند با ارتقاء خدمات خود، از جمله رزرو پرواز یا رزرو هتل، درآمد خود را افزایش دهند.

تبلیغات تور تبلیغات ویزا تبلیغات بنری تبلیغات آژانس های مسافرتی بنر آژانس های مسافرتی
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info