ثبت نام در سایت های هالیدی

راهنمای خرید بلیط هواپیما


البته اگر قصد خرید بلیط هواپیما را دارید بعد از آن که وارد سایت های هالیدی شدید ، برای ثبت نام در قسمت بالا سمت راست بروی "ثبت نام کنید" کلید کنید ، دو کادر مجزا از هم برای شما نمایان می شود. اگر از قبل در سایت ثبت نام کرده اید ، از کادر سمت راست برای ورود استفاده کنید.کادر سمت چپ برای افرادی است که به تازگی وارد سایت شدند و قصد ثبت نام در سایت های هالیدی را دارند که با ثبت نام در سایت های هالیدی می توانند از امکانات ویژه آن بهره مند شوند.


راهنمای خرید بلیط هواپیما


تکمیل فرآیند ثبت نام با پر کردن اطلاعات درخواست شده در کادر "ثبت نام در سایت" به پایان می رسد.

دقت کنید که اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد می کنید.

بعد از ثبت نام به صفحه کاربری خود در سایت های هالیدی هدایت خواهید شد.راهنمای خرید بلیط هواپیما

 1. داشبورد حساب کاربری شما در های هالیدی است ،گزینه اول نمایانگر اعتبار شما در سایت ، از گزینه دوم می توانید حساب کاربری تان را شارژ کنید ،در قسمت ویرایش پروفایل اگر شماره تلفن یا ایمیل شما تغییر کرد می توانید در این قسمت آن را اعمال کنید.با کلیک بر روی گوش بزنگ پرواز لیست آن برای شما به نمایش در می آید ، با کلیک بر گزارش تراکنش ها می توانید سوابق مالی خود را بازبینی کنید.لیست مسافران شامل نام کسانی است که تا به حال برای آنها بلیط گرفته اید و در هنگام خرید بلیط هواپیما ، با نوشتن بخشی از اطلاعات آنها ، به صورت کامل نمایان می شود و در قسمت آخر هم می توانید پروازهای کنسلی خود را مشاهده و پیگیری کنید.

 2. در این قسمت می توانید سوابق مسیرهای پروازی را که جستجو کرده اید را بیابید.

 3. تاریخچه رزرو هایی که تا کنون انجام داده اید

 4. گزارش تراکنش ها اعم از موفق و ناموفق را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

 5. با وارد کردن شماره موبایل خود می توانید مستقیما لینک دانلود نرم افزار اندروید های هالیدی را روی موبایل خود دریافت کنید.

 6. شما می توانید از طریق فرم های زیر دوستان و همکاران خود را به جمع کاربران سایت HiHoliday دعوت نمایید.حالا برای خرید بلیط هواپیما وارد صفحه اصلی سایت های هالیدی می شویم :


راهنمای خرید بلیط هواپیما

گام اول

برای شروع "مبدا" ، "مقصد" و در ادامه "تاریخ رفت" (با فعال کردن گزینه رفت و برگشت می توانید از همان ابتدا تاریخ برگشت را هم مشخص کنید) و "تعداد مسافران" اعم از بزرگسال ، کودک و یا نوزاد را مشخص کرده و با کلیک بر روی دکمه جستجوی بلیط ،صفحه ای مانند صفحه زیر برای شما نمایان خواهد شد.راهنمای خرید بلیط هواپیما

 1. در این قسمت لیست بلیط های هواپیما برای مسیر پروازی انتخاب شده توسط شما با اطلاعات کاملی اعم از نوع هواپیما ، نوع بلیط ، تاریخ و ساعت ، قیمت و همچنین ظرفیت موجود قابل رویت است ،که بسته به نوع سلیقه و برنامه ریزی که برای سفر دارید قابلیت انتخاب و رزرو را دارا هستند.

 2. با استفاده از این قسمت می توانید جستجوی خود را تغییر دهید و یا یک جستجوی جدید داشته باشید.

 3. چهار کادر جدا از هم را در این بخش مشاهده می کنید ، در کادر اول می توانید با کم و زیاد کردن نوار آبی رنگ بلیط هایی با قیمت مشخص شده مشاهده کنید. در کادر دوم با تکرار این عمل می توانید بلیط ها را در برهه زمانی خاص مشاهده کنید.در کادر سوم نوع هواپیما را تعیین کنید.در کادر چهارم نوع ایرلاین قابل تغییر است و فقط بلیط هایی ایرلاینی که انتخاب کرده اید به نمایش در می آید.بعد از انتخاب بلیط موردنظر روی دکمه "خرید پرواز" کلیک کرده و در کادر باز شده بار دیگر می تونید تعداد مسافران را تغییر دهید .


راهنمای خرید بلیط هواپیما


با کلیک بر روی دکمه "رزرو و ثبت مشخصات مسافران" وارد مرحله دوم می شوید مانند عکس زیر :


راهنمای خرید بلیط هواپیما

گام دوم

 1. در این قسمت اطلاعات پرواز خود را فقط می توانید چک کنید و قابل تغییر نیست.

 2. در قسمت دوم مشخصات ;خود مانند شماره تماس و ایمیل را درج کنید.

 3. در بخش سوم اطلاعات مسافر را به صورت کامل و با دقت بالا وارد کنید، نام و نام خانوادگی را باید به صورت لاتین تایپ کنید.در پایان بر روی "ادامه خرید و نمایش پیش فاکتور" کلیک کنید تا وارد مرحله سوم شوید ، مانند عکس زیر :


راهنمای خرید بلیط هواپیما

گام سوم

اطلاعات وارد شده را چک کنید و بر روی دکمه "پرداخت آنلاین بانکی" کلیک کنید تا وارد صفحه درگاه بانکی شوید.


راهنمای خرید بلیط هواپیما

گام چهارم

در این قسمت نیاز به یک کارت بانکی با داشتن رمز دوم دارید و با استفاده از آن اطلاعات خواسته شده توسط بانک را تکمیل و بر روی دکمه "پرداخت" کلیک کنید.


اگر پرداخت با موفقیت انجام شود دوباره به سایت بازگردانده می شوید و با صفحه ای مانند صفحه ی زیر روبه رو می شوید :


راهنمای خرید بلیط هواپیما

گام پنجم

تبریک ، بلیط شما خریداری و با موفقیت رزرو قطعی شد. در ادامه توضیح مختصری در مورد چگونگی دریافت بلیط می دهیم.

 1. با کلیک بر روی گزینه "پرینت بلیط" می توانید از بلیط یا بلیط های خود را پرینت بگیرید.

 2. با کلیک بر روی دکمه "ذخیره بلیط (PDF)" بلیط خود را در یک فایل PDF دریافت کنید.

پایان/

استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info