لوگوی افسا گشت

معرفی آژانس افسا گشت

شماره مجوز:
نام مدیر:
آقای امینی راد
تلفن:
021-44257791
تلفن:
فکس:
ایمیل آژانس:
amini_h@yahoo.com
وب سایت:
نام پشتیبان:
موبایل پشتیبان:
تلفن پشتیبان:
ایمیل پشتیبان:
موبایل مدیر:
09125445867
کد پستی:
آدرس:
تهران- صادقیه

اگر مدیر آژانس هستید و اطلاعات این آژانس بروز نیست! ( ویرایش )
برای ویرایش اطلاعات این صفحه درخواست اعطای دسترسی را به شماره واتساپ 09353303023 ارسال نمایید تا دسترسی لازم برای مدیریت این صفحه به شما داده شود.

اطلاعات این بخش صرفا توسط عوامل همان آژانس ثبت و بروزرسانی میشود. صحت اطلاعات و قانون مند بودن کسب و کار توسط خدمات گیرنده باید بررسی شود. مسئولیت استفاده از خدمات آژانس ها بر عهده شخص خدمات گیرنده می باشد.

مختصات این آژانس بر روی نقشه ثبت نشده

خدمات آژانس افسا گشت

. . . خدمات آژانس افسا گشت ثبت نشده . . .

مجوز های آژانس افسا گشت

. . . اطلاعات مجوزهای آژانس افسا گشت ثبت نشده . . .

توضیحـات

توضیحـات درباره آژانس افسا گشت

. . . توضیحات آژانس افسا گشت ثبت نشده . . .

توضیحات یافت نشد
نظرات کاربران
ثبت نظر مشاهده نظر ها
  • سهیلا نوری شاد جمعه ۱۱ اسفند
    آژانس مسافرتی افسا گشت هتل پارمیس کیش را یک هتل پنج ستاره معرفی نمودند . من در یک اتاق دو تخته پنج ستاره یک تور چهار روز و سه شب پنج ستاره از آژانس مسافرتی افسا گشت خریدم . اما هتل پارمیس کیش نه ساختمان پنج ستاره دارد نه وسایل و امکانات پنج ستاره دارد و نه غذا های هتل پارمیس کیش پنج ستاره است . من تور در یک اتاق دو تخته پنج ستاره خریده بودم اما یک اتاق سه تخته عمومی در اختیار من گذاشتند که حتی یک یخچال نداشت که بتوانیم یک نوشیدنی خنک بنوشیم . هتل پارمیس کیش در حد یک مهمانخانه درجه چند است .
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info