لوگوی پارس دیهیم کیش

معرفی آژانس پارس دیهیم کیش

شماره مجوز:
6229
نام مدیر:
فرهاد ردکا
تلفن:
07644470552
تلفن:
09347683435
فکس:
07644470552
ایمیل آژانس:
farhad.rodka@gmail.com
وب سایت:
www.parsdeyhimrentcar.con
نام پشتیبان:
موبایل پشتیبان:
تلفن پشتیبان:
ایمیل پشتیبان:
موبایل مدیر:
09347683435
کد پستی:
آدرس:
کیش- جزیره کیش فاز خدماتی خانه گستر شماره 3

اگر مدیر آژانس هستید و اطلاعات این آژانس بروز نیست! ( ویرایش )
برای ویرایش اطلاعات این صفحه درخواست اعطای دسترسی را به شماره واتساپ 09353303023 ارسال نمایید تا دسترسی لازم برای مدیریت این صفحه به شما داده شود.

اطلاعات این بخش صرفا توسط عوامل همان آژانس ثبت و بروزرسانی میشود. صحت اطلاعات و قانون مند بودن کسب و کار توسط خدمات گیرنده باید بررسی شود. مسئولیت استفاده از خدمات آژانس ها بر عهده شخص خدمات گیرنده می باشد.

مختصات این آژانس بر روی نقشه ثبت نشده

خدمات آژانس پارس دیهیم کیش

. . . خدمات آژانس پارس دیهیم کیش ثبت نشده . . .

مجوز های آژانس پارس دیهیم کیش

. . . اطلاعات مجوزهای آژانس پارس دیهیم کیش ثبت نشده . . .

توضیحـات

توضیحـات درباره آژانس پارس دیهیم کیش

خدمات رنتکاری در جزیره کیش آغاز نمود. پشتوانه سالها تجربه و دانشفنی، درک عمیق از خواسته های مشتریان، در اختیار داشتن بهترین اتومبیل های روز دنیا با بیشترین تعداد اتومبیل در جزیره کیش، این شرکت را به پیشرفت قابل توجهی رسانده بگونه ای که هم اکنون نام پارس دیهیم کیش بعنوان یکی از معتبرترین و بزرگترین رنتکاران جزیره زیبای کیشدر سراسر ایران مطرح شده است. تأمین امنیت خاطر، آسودگی و لذت اتومبیل سواری از مهمترین رویکردهای این شرکت در راستای مشتری مداری و ارتقاء صنعت رنتکاری است. ما افتخار داریم نه تنها با جلب رضایت مشتریان بلکه با ارائه خدماتی بالاتر از سطح انتظار ایشان، تحولی نوین در صنعت رنتکاری جزیره کیش ایجاد نموده ایم. همواره تلاشما بر این است با ارائه بهترین ها، سفر دلپذیری برای شما و همراهانتان فراهم نمائیم.
نظرات کاربران
ثبت نظر مشاهده نظر ها
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال می کند
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info