تور های موجود 1556 حذف فیلتر
قیمت
نوع حمل و نقل
نوع وسیله نقلیه
تغییر جـستجو
مقصد
از تاریخ

گوش بزنگ تور:

در حال حاظر سرویس گوش بزنگ غیر فعال می باشد
عکس Shiraz

تور شب یلدا

4,700,000 تومان
ریلی قطار رجا
اقامت
5 روزه (هتل 3 ستاره)
عکس Rasht

تور رشت با قطار

850,000 تومان
ریلی قطار فدک 5 ستاره
اقامت
1 روزه (-)
عکس Mashhad

تور مشهد اقساطی

2,700,000 تومان
ایران ایرتور
هوائی ایران ایرتور
اقامت
4 روزه
عکس Japan

تور خاطره انگیز ژاپن

122,000,000 تومان
امارات
هوائی امارات
اقامت
12 روزه (هتل های *5)
عکس Japan

پکیج تور ژاپن

98,000,000 تومان
امارات
هوائی امارات
اقامت
12 روزه (هتل های 5 ستاره تاپ)
عکس Kish

تور کیش هتل 5 ستاره

3,380,000 تومان
کیش ایر
هوائی کیش ایر
اقامت
4 روزه (هتل 5 ستاره)
عکس Istanbul

تور اقساط استانبول

8,450,000 تومان
ایران ایرتور
هوائی ایران ایرتور
اقامت
4 روزه (هتل های 3 تا 5 ستار...)
عکس Tehran

تور تفریحی ورکشاپ خلبانی

1,800,000 تومان
هوائی
اقامت
1 روزه (-)
عکس Erbil

تور اربیل عراق 2 شب و 3 روز

2,600,000 تومان
ایران پیما (1)
اتوبوس ایران پیما (1)
اقامت
101 روزه (هتل 4 ستاره)
عکس Kish

تور کیش با پرواز ماهان

3,340,000 تومان
ماهان ایر
هوائی ماهان ایر
اقامت
4 روزه (هتل های 5 ستاره)
عکس Dubai

تور دبی اقساطی

11,700,000 تومان
ماهان ایر
هوائی ماهان ایر
اقامت
4 روزه (هتل صدف)
عکس Mashhad

تور هوایی مشهد آذر ماه

2,200,000 تومان
آتا
هوائی آتا
اقامت
4 روزه (هتل 2 ستاره)
عکس Istanbul

تور اقساط استانبول از تبریز

6,300,000 تومان
آتا
هوائی آتا
اقامت
4 روزه (هتل 3 ستاره)
عکس Dubai

تور نمایشگاهی دبی

9,850,000 تومان
ایران ایرتور
هوائی ایران ایرتور
اقامت
4 روزه (هتل 3 ستاره صدف)
عکس BandarAbbas

تور جزیره هرمز

5,330,000 تومان
ریلی قطار رجا
اقامت
7 روزه (دو شب اقامت در خانه...)
عکس Istanbul

تور استانبول هتل 3 ستاره

6,200,000 تومان
قشم ایر
هوائی قشم ایر
اقامت
4 روزه (هتل 3 ستاره)
عکس Antalya

تور آنتالیا با پرواز ترک

13,900,000 تومان
Turkish
هوائی Turkish
اقامت
7 روزه (هتل 4 ستاره)
عکس Khorramabad

قطار گردشگری لرستان

2,290,000 تومان
ریلی قطار رجا
اقامت
3 روزه (2 شب اقامت در هتل 3...)
عکس Rasht

قطار گردشگری رشت

750,000 تومان
ریلی قطار رجا
اقامت
1 روزه (ندارد)
عکس Kish

تور کیش لحظه آخری

2,450,000 تومان
کیش ایر
هوائی کیش ایر
اقامت
3 روزه

تور داخلی و تور خارجی

تورهای مسافرتی

تورهای مسافرتی در صنعت گردشگری بسیار حائز اهمیت هستند. در کل تور به معنی سفری از پیش تعیین شده است و آژانس های مسافرتی با برگزاری تورهای داخلی و تورهای خارجی ، امکان سفر را برای گردشگران فراهم میکنند. علاوه بر اینکه برگزار کنندگان تورهای مسافرتی با توجه به تجربه و دانش گردشگری که دارند بهترین و کم هزینه ترین حالت ممکن سفر را تدارک میبینند. البته رقابتی بودن بازار صنعت گردشگری هم در به حداقل رساندن قیمت تورهای مسافرتی بی تاثیر نبوده است.
تورهای مسافرتی انواع متفاوتی دارند و آژانس های مسافرتی با توجه به تقاضای مسافران انواع تور مسافرتی را برگزار و معرفی میکنند. بسیاری از افراد سفر های دسته جمعی را ترجیح میدهند و از آشنایی با افراد جدید و همسفران جدید لذت میبرند و تجربه های سفرهایشان را به اشتراک میگذارند. استفاده از تورهای مسافرتی روز به روز در حال افزایش است و باعث ایجاد رقابت میان آژانس های مسافرتی برگزار کننده تور شده است که البته این رقابتی بودن باعث به حداقل رسیدن هزینه های تورهای مسافرتی میشود که این امر در نهایت به نفع مسافران تمام میشود. در اینجا به معرفی پر طرفدارترین تورهای مسافرتی میپردازیم.

تورهای مسافرتی

تورهای یک روزه

تورهای یکروزه شامل تورهای طبیعت گردی داخلی هستند. اکثر تورهای کوتاه مدت یک روزه از تهران به مقصد شهرهای شمالی ایران برگزار می شوند. به عنوان مثال تورهای یک روزه ماسال, تور یک روزه فیلبند, تور یک روزه رامسر از تورهای بسیار پر طرفدار در تهران هستند. این تورها با هدف طبیعت گردی و لذت بردن از مسیر به صورت بسیار شاد طراحی می شوند و مسافران از تمامی لحظات این ترهای کوتاه مدت نهایت لذت را می برند. قیمت تورهای یک روزه به دلیل استفاده از اتوبوس و عدم نیاز به اقامت, بسیار مناسب است.

تورهای زیارتی

با توجه به اینکه ایران کشوری مسلمان است ، تورهای مسافرتی مذهبی بازار داغی در صنعت گردشگری در آن دارند. تورهای مسافرتی مذهبی هم از ایران و هم خارج از ایران بسیار پرطرفدار هستند. وجود بارگاه امام هشتم شیعیان امام رضا (ع) در مشهد باعث شده که بخش اعظم تورهای مسافرتی زیارتی ایران به مقصد مشهد باشند. از تورهای مسافرتی مذهبی میتوان از تور مشهد ، تور نجف ، تور کربلا و تور سوریه نام برد.

تورهای داخلی

تورهای داخلی یا همان تورهای ایرانگردی ، به دلیل کم هزینه تر بودن و برنامه داشتن جزء تورهای پر تقاضا هستند. ایران دارای طبیعت متنوع و زیبایی ست و جاذبه های گردشگری بسیار زیادی دارد. از شمال گرفته تا جنوب و از شرق تا غرب دارای اماکن تاریخی، فرهنگی، مذهبی و طبیعی بسیار دلنوازی ست. تورهای داخلی شامل تورهای یکروزه و چند روزه میباشد و شما میتوانید با صرف هزینه پایین تور مدنظر خود را پیدا کنید و از سفر خود لذت ببرید. تورهای طبیعت گردی و تورهای کوتاه مدت را هم میتوان زیر مجموعه ای از تورهای داخلی به شمار آورد.
پرطرفدارترین تورهای مسافرتی داخلی ، تور کیش ، تور شیراز ، تور مشهد ، تور اصفهان ، تورهای طبیعتگردی شمال ، تور قشم

تورهای خارجی

تورهای خارجی همانگونه که از نامشان میشود استنباط کرد به تورهایی تلقی میشود که خارج از مرز ایران هستند. متقاضیان تورهای مسافرتی خارجی روز به روز در حال افزایش است. با توجه به افزایش قیمت نرخ ارز ، با استفاده از تورهای مسافرتی خارجی میتوانید در صرف هزینه های سفر صرفه جویی کنید. تورهای مسافرتی خارجی شامل بلیط رفت و برگشت ، بیمه مسافرتی ، ترانسفر فرودگاهی و اقامت میباشد.اکثر تورهای مسافرتی خارجی شامل گشت شهری و یه وعده غذای رایگان است.
پرتردد ترین مسیر تورهای مسافرتی خارجی متعلق به تور ترکیه (شامل توراستانبول ، تور آنتالیا ، تور آنکارا ، تور مارماریس ، تور آنالیا) ، تور چین ، تور دبی ، تور گرجستان (شامل تور تفلیس ، تور باتومی ) ، تور مالزی (شامل تور کوالالامپور ، تور لنکاوی ، تور پنانگ ) ، تور ارمنستان ( شامل تور ایروان ) ، تور آذربایجان (شامل تور باکو ) و تور تایلند (شامل تور پوکت ، تور بانکوک ، تور پاتایا ) هستند.

تورهای لحظه آخری

تورهای مسافرتی که زمان زیادی تا شروع آن نمانده است و هنوز ظرفیت مسافر دارند تخفیف هایی را در هزینه تور خود قائل میشوند و در واقع تورهای لحظه آخری قیمت پایین تری دارند. اگر برای سفر نیازی به برنامه ریزی از قبل ندارید وبرای بستن چمدان خود نیاز به زمان زیادی ندارید ، میتوانید از تورهای مسافرتی لحظه آخری استفاده کنید. تورهای لحظه آخری برای تمامی مقاصد وجود دارد. و فقط کافیست سایت تورمدنظر خود را چک کنید تا از آخرین تورهای لحظه اخری مطلع شوید. تورهای لحظه آخری تا شصت درصد هم تخفیف دارند.

تورهای ترکیبی

تورهای ترکیبی ، تورهایی هستند که دو یا چند منظوره هستند و با ادغام چند تور مسافرتی تشکیل میشوند. به عنوان مثال تور شیراز هم یک تور سیاحتی ست و هم یک تور تاریخی و هم زیارتی. در واقع شما با یک تیر چند نشانه را هدف میگیرید. تورهایی که در چند مسیر مختلف توقف دارند هم جزء تورهای مسافرتی ترکیبی به حساب می آیند.

استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info