اجاره ماشین در دبی
تور های موجود 0 حذف فیلتر

تور آذربایجان

مقصد

گوش بزنگ تور:

در حال حاظر سرویس گوش بزنگ غیر فعال می باشد

متاسفانه!
در مسیر یا تاریخ مورد نظر شما هنوز توری تعریف نشده است

اگر قصد سفر دارید شماره خود را برای ما ارسال کنید تا تور اختصاصی برای شما ارائه کنیم

تور آذربایجان و لیست قیمت تور آذربایجان

آذربایجان کجاست

تور آذربایجان


آذربایجان بزرگترین کشور منطقه قفقاز در شمال دریای خزر که در دو قاره آسیا و اروپا قراردارد. آب و هوای این کشور از 3 تا 10 درجه در فصل سرد و 26 تا 35 درجه در فصل گرم متغیر است. از جاذبه های باکو پایتخت آذربایجان می توان به برج های شعله، برج دوشیزه و موزه فرش اشاره کرد.
در کشور آذربایجان آب کافی وجود دارد و وجود رشته کوه های قفقاز این کشور را تا حدی امن کرده است. به همین خاطر از سالها پیش انسانها کشور آذربایجان را برای سکونت انتخاب کرده اند. کشور آذربایجان کش مکش های زیاد و هم چنین پیوند های زیادی را در طول تاریخ با ایران داشته است، در پی تمامی این کش مکش ها نهایتا نادر شاه توانست کشور آذربایجان را فتح کند ولی درزمان قاجار کشور آذربایجان بر اساس عهدنامه ی ترکمان چای وگلستان از کشور ایران جداشد. به دنبال فروپاشی جماهیر شوروی، کشور آذربایجان توانست دور از کشور های استعمارگر استقلال خود را به دست آورد و حفظ کند.

دلیل انتخاب تور آذربایجان

به دلیل اینکه تور آذربایجان میتواند یه تور سه روزه هم باشد و سفری خاطره انگیز برای گردشگران ایرانی، از جمله اولین انتخاب های مسافران است. مناسب بودن قیمت تور آذربایجان، مناظر و ساحل زیبا ی دریای خزر و طبیعت فوق العاده، رستورانها و بارهای تنوع وبزرگ اذربایجان و همچنین مراکز مدرن تفریحی و امکانات عالی هتل های آذربایجان علت محبوبیت این مقصد برای گردشگران ایرانی شده است.

بهترین زمان سفر به کشور آذربایجان


تور آذربایجان


از جمله بهترین زمان تور آذربایجان ، فصل تابستان و پاییز است. اما یه واقعیت دیگر هم وجود دارد که گردشگران تور آذربایجان بسیار از بهار های کشور آذربایجان هم لذت میبرند و سفری حیرت انگیز را تجربه میکنند. کشور آذربایجان مثل مناطق شمالی ایران دارای طبیعتی بی نظیر و چشم نواز است که در فصل بهار به اوج خود میرسد و لذت تماشایش باعث شده عده ای، بهار را برای رزرو تور آذربایجان انتخاب کنند.

رزرو تور آذربایجان

تور آذربایجان در بهار و تابستان بسیار متنوع میشود و به راحتی قابل رزرو شدن هستند. لازم است بگوییم که تور آذربایجان در زمستان ارزان تر میشود بنابراین عده ای هم در زمستان تور آذربایجان را رزرو میکنند. بسته به شرایط و امکانات، تور آذربایجان متفاوت است. یکی از پارامتر های مهم مورد نظر گردشگران تور آذربایجان، انتخاب هتلی با امکانات و خدمات عالی و نزدیکی به دریاست. بنابراین اگر تفاوت قیمت تور آذربایجان برایتان خیلی مهم نیست، بهتر است توری را انتخاب کنید که نزدیک به مراکز خرید وگردشگری و دریا باشد تا از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

تور زمینی آذربایجان


تور آذربایجان


از دیگر مزیت های تور آذربایجان میتوان به امکان سفر زمینی به این کشور به خاطر هم مرز بودنش با ایران اشاره کرد. هزینه ی تورزمینی آذربایجان بسیار کمتر از تورهوایی آذربایجان است. متقاضیان سفر با تورزمینی آذربایجان کم نیستند چرا که هم میتوانند از مناظر زیبا و تجربه های زیبا حین سفر زمینی لذت ببرند هم قیمتش به صرفه تراست. تورهوایی آذربایجان هم به علت اینکه پرواز های مرتبی از شهر های شمالی و شهر های بزرگ به کشور آذربایجان انجام میشود هم بسیار مورد توجه گردشگران است.

قیمت تور آذربایجان

تور آذربایجان از جمله تور های ارزان هم هست. این ویژگی به هتلی که انتخاب میکنید بستگی دارد، و با همین پارامتر قیمت تور آذربایجان کم یا زیاد میشود. تور آذربایجان پرواز های چندان گرانی هم ندارد و همین دلیل میتواند کمک کند تا هزینه ی بیشتری را صرف هتل اقامت کنید و در نتیجه امکانات رفاهی بیشتری را تجربه کنید.

تور آذربایجان و جاذبه های گردشگری آذربایجان


تور آذربایجان


کشور آذربایجان به دریای خزر چسبیده است. بنابراین کشور پر آب و پر بارانی است. همین ویژگی باعث ایجاد طبیعتی استثنایی و بکر شده است گردشگران زیادی سالانه با رزرو تور آذربایجان از این طبیعت چشم نواز بهره ببرند. شگفتی های جذاب گیاهی و جانوری در این مناطق از دیگر علت های ورود محققان به کشور آذربایجان است. یکی از این شگفتی های حیرت آور دریاچه ی صورتی است که مشتاقان زیادی را از سراسر جهان به تور آذربایجان میکشاند، دریاچه ی صورتی فاصله ی کمی با شهرباکو دارد، دره ها، رودخانه ها وکوه های زیادی اطراف آذربایجان هست که سبب حیرت گردشگران تور آذربایجان میشود و باعث میشود از سفر خود بسیار لذت ببرند.

تور آذربایجان و دیدنی های آذربایجان

قطعا جمهوری آذربایجان برای اینکه مثل شرایط الان بسیار مقصد محبوبی برای گردشگران باشد، برنامه ریزی و تلاش های بسیاری را انجام داده است که به نتجیه ی دلخواه هم رسیده، مجموعه های تفریحی متنوع و زیبا و بزرگ که همه ی نیاز های مردم را رفع میکند، باعث رونق بسیار تور آذربایجان شده است پارک های آبی وسیع و مدرن، فستیوال های فصلی و متفاوت که بصورت دائمی برگزار میشوند، دعوت از هنرمندان و موزیسین های محبوب و مشهوردنیا، فستیوال های رقص، آکروبات،  موسیقی وتئاترکه بسیار جذاب و با کیفیتی خوب برگزار میشوند و هزاران ویژگی و برنامه ریزی های دیگر باعث شده است که تور آذربایجان بسیار پر طرفدار باشد.

تور آذربایجان و مراکز خرید آذربایجان


تور آذربایجان


یکی از بخش های جذاب برای مسافران تور آذربایجان، مراکز خرید آذربایجان است. کشور آذربایجان نه تنها سالانه گردشگران زیادی را برای تماشا و لذت بردن از مناطق تاریخی و مناظر طبیعی و بکر خود به آذربایجان میکشاند، بلکه توانسته است گردشگرانی که خرید کردن هم برایشان بسیار مهم است را هم با کمک مراکز بزرگ و مدرن ولوکس جذب تور آذربایجان کند. از جمله قسمت های لذت بخش وهیجان انگیز در سفر برای بانوان، خرید کردن است. میتوانید برای گرفتن سوغاتی به مراکز تجاری کشور آذربایجان بروید البته لازم است بگوییم این روزها مراکز خرید آذربایجان چیزی فراتر از یک مرکز خرید معمولی است چراکه فروشگاه های متنوع، سینما،سالن بازی و تئاتر هم دارند و گردشگران میتوانند علاوه بر خرید، لحظات مفرحی هم تجربه کنند.

حدودا 70% مردم جمهوری آذربایجان شیعه اند که درواقع 93% مردم آذربایجان مسلمان اند. حدودا 5% جمعیت این کشور، مسیحی اند. و حدود 2% هم بقیه ی ادیان هستند.

زبان مردم آذربایجان

مردم آذربایجان در کنار ترکی آذربایجان که زبان رسمی مردم این کشور است به زبان روسی و ترکی استانبولی هم در این کشور صحبت میکنند.

فرهنگ مردم آذربایجان


تور آذربایجان


فرهنگ مردم آذربایجان بسته به موقعیت جغرافیایی و مناطق متفاوت، متغیر است. منطقه ی خاورمیانه وقفقاز از جمله فرهنگ های روسی، ترکی واسلامی است که تحت تاثیر فرهنگ غرب دائما در حال تغییر اند. نرخ با سوادی درکشور آذربایجان 98% اعلام شده است.
کشورآذربایجان به دلیل مشترکات مرزی که با کشور های آسیای غربی و اروپای شرقی دارد، فرهنگ وآداب و رسوم میکس شده از فرهنگ های مختلف را دارد. از دیگر جاذبه های تور آذربایجان ترکیب دیدن اماکن تاریخی و سازه های مدرن در کنار همدیگر است. بنابراین با سفر به آذربایجان میتوان سنت و مدرنیته را هم زمان تجربه کرد.

تور آذربایجان و هتل های آذربایجان

مسافران و گردشگران میتوانند با رزرو تور آذربایجان از محل اقامت خود هم مطمین شوند و با انتخاب هتل های لوکس و مدرن 5 ستاره در باکو تا هتل های ارزان قیمت تر و هاستل های باکو، بسته به شرایط اقتصادی خود از سفر به آذربایجان لذت ببرند و تجربه ای به یادماندنی را رقم بزنند.

نظرات کاربران
ثبت نظر مشاهده نظر ها
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال می کند
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info