نیاز به مشاوره رایگان برای خرید خود دارید؟

  مقصد

  تور کردستان با قطار تور قطار سنندج

  مـبـدا: تهران
  مـدت اقـامت: 3 شب و 4 روز
  ساعت حرکت: 11:25
  ساعت برگشت: 21:40
  حـمل و نـقل
  رفت: ریلی
  کوپه ای
  برگشت: ریلی
  کوپه ای
  پـذیرایـی این تـور شـامل

  صبحانه

  نهار

  شام

  نوشیدنی

  خـدمـات

  • اتوبوس در اختیار
  • اقامت در هتل
  • بلیط رفت و برگشت (قطار گوپه ای)
  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفر
  • خرید بازار
  • راهنمای فارسی زبان
  • گشت شهری

  مـدارک

  • کارت ملی

  توضیحـات

  :.نکات مربوط به حمل و نقل.:

  رفت: نامشخص کوپه ای

  برگشت: نامشخص کوپه ای

  توضیحاتی برای این تور ثبت نشده

  بـرنامه سـفر

  روز اول:

  حرکت از ایستگاه راه آهن تهران. از مسیر همدان به ایستگاه راه آهن سنندج خواهیم رسید. گشت پارک جنگلی آبیدر سنندج و جاذبه ها را خواهیم داشت. صرف شام در رستوران و پس از آن به بومگردی خواهیم رفت.

  روز دوم:

  بعد از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها به سمت روستای پلکانی پالنگان حرکت خواهیم کرد. گشت داخل روستا و پیاده روی در جوار رودخانه سیروان و مسیر منتهی به آبشار ها را خواهیم داشت.بعد از صرف ناهار در پالنگان، به سمت مریوان خواهیم رفت. به شهر مریوان میرسیم.پس از تحویل گرفتن اتاق به گشت و بازدید از دریاچه زریوار و قایق سواری خواهیم داشت.

  روز:

  پس از صرف صبحانه، هتل را به سمت شهر لک لک ها ترک خواهیم کرد. بازدی از شهر لک لک ها را خواهیم داشت. بعد از آن میریم سمت شهر اورامان تخت و از مسیر زیبای دره دربند دزلی و گردنه ژالانه عبور خواهیم کرد و ناهار رو در رستوران در اورامان صرف میکنیم.گشت داخل شهر اورامان و خرید صنایع دستی را خواهیم داشت با گذر از گردنه پر پیچ و خم زیبای بلبر به روستای بلبر می رسیم. بعد از آن به روستای سلین می رسیم.در هتل سلین اقامت خواهیم داشت.

  روز چهارم:

  بعد از صرف صبحانه در هتل به سمت روستای هجیج و چشمه بل خواهیم رفت. گشت ما قایق سواری در سد داریان و چشمه بل خواهد بود.سپس به سمت شهر نودشه میریم و ناهار را در رستوران با فضای فوق العاده خواهیم داشت به سمت گردنه تته خواهیم رفت و از زیبایی های دشت های عراق و روستاهای مرزی لذت میبریم و این آخرین گشت ما خواهد بود و بعد به سمت هتل باز خواهیم گشت.

  روز پنجم:

  هتل سلین را ترک خواهیم کرد. به سمت روستای تاریخی نگل خواهیم رفت. گشت ما بازدید از پل معلق شیشه ای و زیپ لاین رو داریم. و بعد به سمت سنندج حرکت خواهیم کرد.پس از گشت های سنندج و صرف شام به ایستگاه راه آهن جهت بازگشت به تهران خواهیم رفت.
  نظرات کاربران
  ثبت نظر مشاهده نظر ها
  اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال می کند
  استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
  شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info