نیاز به مشاوره رایگان برای خرید خود دارید؟

تور ریلی شیراز

مـدت اقـامت: 3 شب و 4 روز
ساعت حرکت: 20:45
ساعت برگشت: 17:30
حـمل و نـقل
رفت: ریلی
قطار رجا
برگشت: ریلی
قطار رجا
پـذیرایـی این تـور شـامل

صبحانه

نهار

شام

نوشیدنی

تاریـخ هـای بـرگزاری تـور

خـدمـات

  • بلیط رفت و برگشت
  • بیمه مسافرتی
  • ترانسفر
  • ورودی های رایگان

مـدارک

  • کارت ملی

توضیحـات

:.نکات مربوط به حمل و نقل.:

رفت: قطار رجا کوپه ای 4 تخته

برگشت: قطار رجا کوپه ای 4 تخته

تور چارتر و غیر قابل استرداد می باشد
در صورت عدم ظرفیت قطار برنامه تور با اتوبوس 25 نفره VIP انجام میشود

بـرنامه سـفر

روز اول:  عصر با قطار کوپه ای تهران را به مقصد شیراز ترک می کنیم.

روز دوم: صبح  به شهر بهارنارنج می رسیم. بعد از صرف صبحانه در هتل با وسیله های نقلیه محلی ابتدا به باغ ارم رفته سپس بازدیدی از دروازه قرآن خواهیم داشت. به حافظیه و از آنجا به هتل رفته و اتاق هایمان را تحویل می گیریم و ناهار را در هتل صرف می کنیم. بعد از استراحت به آرامگاه سعدی و سپس مجدد به هتل برگشته و وقت  آزاد برای گشت در شیراز را خواهید داشت.

روز سوم: بعد از صرف صبحانه برای گشت محور هخامنشی (تخت جمشید و نقش رستم) راهی خواهیم شد. ناهار و چای را در بومگردی میل کرده بعد از استراحت به پاسارگاد می رویم و از آنجا به هتل برگشته و وقت  آزاد برای گشت در شیراز را خواهید داشت. 

روزچهارم: صبح بعد از صرف صبحانه گشت اختیاری خواهید داشت. ظهر هنگام اتاق هایمان را تحویل داده و با وسیله نقلیه محلی  به ایستگاه راه آهن شیراز رفته و شهر تاریخ و تمدن را با کوله باری از خاطرات خوش ترک می کنیم. صبح روز بعد در تهران خواهیم بود.
نظرات کاربران
ثبت نظر مشاهده نظر ها
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال می کند
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info