تور ارمنستان

حمل و نقل
اتوبوس vip
اقامت
هتل های 3 الی 5 ستاره
آژانس ارائه دهنده: ایرانیان پرواز آرزوها
۱ روز پیش
حمل و نقل
زمینی اتوبوس VIP
اقامت
هتل 3 و 4 ستاره
آژانس ارائه دهنده: آذرگشت آسمان
۲ روز پیش

تور ارمنستان ،سفری برای هواداران هنر، معماری و موسیقی

درباره تور ارمنستان

ارمنستان کشور کوچکی در شمال ایران که مردم کشورمان بدون اخذ ویزا می توانند به آن سفر کنند و از طبیعت بی نظیر و آثار باستانی آن که عمدتا کلیساست، لذت ببرند. تورهای ارمنستان هم به صورت زمینی و هم هوایی برگزار می شوند و پرواز تهران-ایروان-تهران به صورت مستقیم برقرار است.
 ارمنستان از نطر فرهنگی دارای وجه تشابه زیادی با ایران است. ارمنی ها مردم بسیار خونگرم و مهربانی هستند ولی متاسفانه زبان انگلیسی در ارمنستان زیاد استفاده نمیشود و خوب است کمی زبان ارمنی و یا روسی بلد باشید. سفر به ارمنستان برای زنانی که قصد دارند به تنهایی سفر کنند گزینه مناسبی است . ایروان یکی از امن ترین کشورهای دنیاست. دین مردم ارمنستان مسیحیت است اما همچنان سنت ها در کوچه ها و کوچه پس کوچه های ارمنستان جاری است.

تور ارمنستان

درباره ایروان

گشت و گذار در شب های ایروان برای گردشگران کاری بسیار لذت بخش است و شما در طول تور مسافرتی خود شاهد توریست ها از سرتاسر دنیا خواهید بود که در خیابان های دلنشین ایروان در حال لذت بردن از سفر خود هستند. فواره های ایروان راس ساعت 9 زیبایی ایروان را چندین برابر می کنند. برای حمل و نقل راحت در ارمنستان سعی کنید یک دفترچه راهنمای انگلیسی با خود داشته باشید چون در ارمنستان تمامی مسیرها به ارمنی نوشته می شود. البته ارمنی ها افرادی بسیار خونگرم و مهربان هستند و در پیدا کردن مسیر حتما به شما کمک خواهند کرد. در ارمنستان ، معمولا تا ساعت 11 میتوانید در خیابان بمانید ولی وسایل نقلیه تا ساعت 12 هم سرویس دهی دارند.

تور ایروان

پوشش مردم ارمنستان و فرهنگ ارمنی ها

ارمنستان دارای فرهنگی بسیار غنی می باشد و شما میتوانید نهایت استفاده را از جاذبه های گردشگری ارمنستان ببرید البته احترام گذاشتن به سنت ها و فرهنگ هر جامعه ای را در سفرهای خارجی در نظر داشته باشید تا میزبانان شما نیز با شما با احترام برخورد کنند. پوشش در ارمنستان از قوانین خاصی پیروی نمی کند اما ارمنی ها دارای پوششی موجه هستند و خوب است در سفر به ارمنستان از لباس های مناسب استفاده کنید تا جلب توجه نکنید. آب و هوای ارمنستان خیلی مطبوع است که در جذب توریست بی تاثیر نبوده است.

تور ترکیبی ارمنستان

دیدنی های تور ارمنستان

آز آنجایی که ارمنستان اولین کشوری بود که دین رسمی خود را مسیحیت اعلام کرد ، کلیساهای تاریخی و صومعه های بینظیری ست که شما را به عمق تاریخ میبرند.  کلیسای جامع سنت گرگور روشنگر یکی از معروف ترین نمونه های کلیساهای تاریخی در ارمنستان است. ویرانه های کلیسای جامع زوارتنوتس و صومعه ساناهین از موارد دیگری ست که در سفر به ارمنستان حتما باید از آنها بازدید نمایید. صومعه گغارد هم یکی از بهترین اماکنی ست که در ارمنستان وجود دارد. معبد گارنی هم تنها معبد به جا مانده از دوران بت پرستی در ارمنستان است که دیدنش خالی از لطف نیست.
دریاچه سوان که مساحتی حدود 5 درصد کشور ارمنستان را به خود اختصاص داده است با طبیعتی زیبا پذیرای مسافران این کشور تاریخی ست.
شهر صورتی لقب شهر ایروان است و دلیل آن وجود بناهای بسیار زیبایی ست که به رنگ صورتی هستند. ایروان شهری ست که از نظر معماری و هنر با دارا بودن موزه های متعدد حتما نظرتان را جلب خواهد کرد.

تور ارمنستان های هالیدی

موتور هوشمند گردشگری
مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه،بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید.

استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی Chrome