تور بالی 6 شب و 7 روز هوایی ستاره زمرد سامان سپهر

از تومان

تور ارمنستان زمینی 3 شب و 4 روز اتوبوس VIP تمیم گشت سینا

از تومان

تور ازمير هوايی تکماه پرواز پایتخت

از تومان

تور مشهد هوایی 4 شب هواپیما آرتین رایا

از تومان

تور استانبول هواپیمایی ایران ایر دایانا گشت پارس

از تومان

تور کیش ویژه 2 شب و 3 روز هوایی ابر و موج

از تومان

کاریابی در آژانس های مسافرتی

تور نجف

نجف آرامگاه اولین امام شیعیان

نجف یکی از پر بازدیدترین مقاصد زیارتی عراق و سومین مقصد زیارتی مسلمانان جهان بعد از مکه و مدینه می باشد که حدود 160 کیلومتر از بغداد پایتخت عراق فاصله دارد. تورهای کربلا-نجف که معمولا هفت روزه از ایران به صورت هوایی برگزار می شود، به مقصد فرودگاه نجف می باشد. این شهر دارای آب و هوای کویری است و به تبع گرم ترین ماه های سال تابستان است که درجه حرارت به میانگین 46 درجه سانتی گراد می رسد.

عکس از کربلا نجف
حمل و نقل
هوایی آتا
اقامت
هتل های درجه الف
پذیرایی
صبحانه، ناهار، شام
آژانس ارائه دهنده: طاهافلای
۹ روز پیش
پنل ثبت تور

خواندن مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم

حرم امام علی (ع) مهم ترین جاذبه گردشگری نجف

حرم امام علی-نجف

حرم امام علی (ع) اولین امام شیعیان و چهارمین امام اهل سنت در شهر نجف قرار دارد. امام علی (ع) در مسجد کوفه توسط ابن ملجم به شهادت رسیدند. کوفه شهری در نزدیکی کوفه که به دلیل نزدیکی به این شهر جزئی از نجف محسوب می شود.

قبرستان وادی السلام

قبرستان وادی السلام نجف

قبرستان وادی السلام نجف، بزرگترین قبرستان جهان بیش از 1480 هکتار مساحت دارد و در حدود 1400 سال قدمت دارد. در این قبرستان بیش از هزاران نفر از پیامبران تا بزرگان دینی به خاک سپرده شده اند که اکثر مزارها دارای بقعه و گنبد می باشد. آرامگاه هود پیامبر، صالح پیامبر و مقام امام زمان (عج) از جمله شاخص ترین مکان های زیارتی وادی السلام محسوب می شود.

مقام صافی الصفا

مسجد صافی الصفا نجف

مقام صافی الصفا مسجدی در نجف است که مقام امام علی (ع) و آرامگاه الیمانی را در خود جای داده است. این مسجد در غرب شهر و رو به دریاچه نجف قرار دارد.

پیش از سفر به نجف بدانید

انواع تور نجف

تورهای نجف معمولا به صورت تور ترکیبی با کربلا و در بازه هفت روزه برگزار می شوند که معمولا 2 روز اقامت در نجف و 5 روز کربلا را شامل می شود.
تورهای زمینی کربلا-نجف از مرز چزابه در استان خوزستان و مرز مهران در استان ایلام انجام می پذیرد.
تورهای هوایی کربلا-نجف به مقصد فرودگاه نجف است که پس از اقامت در نجف به صورت زمینی مسافران به کربلا سفر می کنند و معمولا یک روز قبل از پرواز بازگشت به مقصد فرودگاه امام به نجف برمی گردند.
فرودگاه نجف از معدود فرودگاه های جهان محسوب می شود که عوارض ورود به کشور به صورت نقدی در فرودگاه از مسافر دریافت می شود.

موتور هوشمند گردشگری
مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه،بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید.

استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی Chrome