ایتالیا یک بار ورود

کشور مقصد
نوع ویزا
نوع ورود
12,260,000 تومان
نوع پرداخت
نوع پرداخت: نقدی
مدت اقامت
مدت اقامت
1 ماه
مدت اعتبار
مدت اعتبار
1 ماه
تحویل ویزا
تحویل ویزا
20 روز
نوع ویزا
نوع ویزا
توریستی

مـدارک

 • پر کردن فرم درخواستی و امضاء آن و سپس پیوست یک قطعه عکس جدید
 •  نداشتن سوء پیشینه
 •  ترجمه همه مدارک به زبان انگلیسی (توسط دارالترجمه رسمی)
 •  بعد از تکمیل مدارک مسافر باید برای مصاحبه حضوری و انگشت‎نگاری شخصا در سفارت ایتالیا مورد نظر حاضر شود.
 •  در صورتی که پدر حمایت‎کننده اعضای خانواده است، تحویل یک سند ملکی (به نام سرپرست) برای تمام اعضای خانواده کافی است. لازم به ذکر است اصل سند بعد از مصاحبه با مسافر به او برگردانده می‎شود.
 •  ارائه دعوت ‎نامه معتبر (از سوی بستگان درجه یک، دوست و یا آشنا)
 •  اصل و کپی گذرنامه، حداقل با ۶ ماه اعتبار.لازم به ذکر است پاسپورت باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.
 •   3 قطعه عکس ۳*۴ رنگی جدید به صورت تمام رخ با زمینه سفید و مطابق با عکس گذرنامه. (بین عکس و چهره متقاضی نباید تفاوتی دیده شود)
 •  ترجمه سوابق کاری به زبان انگلیسی 
 •  ارائه پرینت گردش حساب سه ماه آخر و موجودی بیشتر از ۴۰ میلیون تومان با مهر و امضاء بانک به زبان انگلیسی
 •  بیمه مسافرتی تا سقف ۳۰ هزار یورو که باید پیش از ویزا ارائه شود و به دنبال رد شدن ویزا امکان لغو بیمه وجود دارد. (بیمه مسافرتی باید تمامی مدت زمان اقامت در حوزه شینگن را پوشش دهد)
 •  گواهی اشتغال به کار که خطاب به سفارت نوشته شده باشد و مواردی مانند سمت شغلی، زمان استخدام، مقدار درآمد و حوزه فعالیت شرکت (اگر خصوصی است) به همراه لیست بیمه که اسم مسافر در آن قید شده است را در برگیرد. همچنین در گواهی اشتغال، باید ذکر شود که کارفرما با مدت زمان مرخصی متقاضی و سفر به منطقه شینگن مشکلی ندارند.

توضیحـات

توضیحات قیمت
توضیحات قیمت قیمت: 200 Euro

ویزای توریستی ایتالیا یکی از پر طرفدارترین ویزا های توریستی در بین کشور های اروپایی می باشد، چرا که این کشور یکی از زیباترین کشورهای اروپایی بوده و سالانه توجه افراد زیادی را به منظور اخذ ویزای توریستی ایتالیا و همچنین مهاجرت به ایتالیا از راههای مختلف به خود جلب می کند.
ویزای توریستی ایتالیا مخصوص سفرهای تفریحی کوتاه مدت یا دیدار با اعضای خانواده و بستگان است. اگر تصمیم به تحصیل یا کار در ایتالیا دارید، این نوع ویزای ایتالیا مناسب نیست و باید برای ویزای تحصیلی ایتالیا یا ویزای کار اقدام کنید. اعتبار ویزا بستگی به تصمیم سفارت ایتالیا و نوع درخواست شما دارد. پس از صدور ویزای ایتالیا سفارت برچسب ویزا را در گذرنامه شما می‌چسباند. این برچسب شامل تمام اطلاعات اصلی ویزای ایتالیا مانند تاریخ اعتبار و میزان دفعاتی که می‌توانید با آن سفر کنید، می‌شود.فراموش نکنید که ویزای توریستی ایتالیا به شما اجازه‌ی کار نمی‌دهد و برای اشتغال در ایتالیا، احتیاج به صدور مجوز کار دارید.
آدرس سفارت ایتالیا در تهران:
خیابان آفریقا، بالاتر از تقاطع میرداماد، نبش پارک صبا، خیابان فرزان شرقی، شماره 15
تلفن:02122047802
نظرات کاربران
ثبت نظر مشاهده نظر ها
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال می کند
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info