ویزای چین چند بار ورود

20,100,000 تومان
نوع پرداخت
نوع پرداخت: نقدی به دلار و در ابتدای کار دریافت میشود
مدت اقامت
مدت اقامت
1 ماه
مدت اعتبار
مدت اعتبار
1 سال
تحویل ویزا
تحویل ویزا
30 روز
نوع ویزا
نوع ویزا
بیزینس

مـدارک

  • اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار و 3 صفحه خالی از روادید ویزا
  • 2 قطعه عکس 4*6 زمینه سفید تمام رنگی تمام رخ بدون عینک
  • گواهی تمکن مالی 100 میلیون تومان در سربرگ اصلی بانک با مهر و امضای بانک به انگلیسی
  • بیمه مسافرتی 31 روزه
  • فرم اطلاعات مسافر

توضیحـات

توضیحات قیمت
توضیحات قیمت قیمت: 670 Dollar

نرخ دلار با توجه به نوسات ارزی متغیر است.

ویزای تجاری چین

چین کشوری است واقع در شرق قاره آسیا و پایتخت آن شهر پکن می باشد.زبان رسمی ساکنین و مردم کشور بزرگ چین زبان ماندارین است و واحد پول آنها یوان می باشد.
شما برای ورود به این کشور زیبا می بایست از قبل دارای ویزا و اجازه ورود به خاک کشور چین باشید.در ویزای تجاری مسافر قطعا از طرف سفارت مصاحبه میشود و چنانچه به هر دلیلی سفارت با ویزای مسافر موافقت نکند هزینه دعوت باید به کارگزار پرداخت گردد.
ویزای تجاری چین از نوع مولتی با ۳۰ روز اقامت دارای یکسال اعتبار از تاریخ صدور ویزا می باشد.دارنده ویزای یکساله چین در طول این مدت می تواند بارها به کشور چین سفر کند و در هر بار به مدت ۳۰ روز از تاریخ ورود ، در این کشور اقامت داشته باشد.
مزیت ویزای یکساله ۳۰ روز اقامت چین در این است که دارنده آن می تواند با ثبت یک بار ورود و خروج ، مجددا به مدت ۳۰ روز در کشور چین اقامت داشته باشد.
به بیان دیگر چنانچه دارنده ی ویزای تجاری یکساله چین بخواهد بیشتر از ۳۰ روز در کشور چین اقامت داشته باشد ، می تواند بدون بازگشت به کشور مبدا و با ثبت یک ورود و خروج ، به مدت ۳۰ روز دیگر در کشور چین اقامت داشته باشد.

آدرس سفارت چین: تهران خیابان شهید موحد دانش (اقدسیه) ، روبروی آتش نشانی
شماره تماس مستقیم سفارت: ۲۲۲۹۱۲۴۰ (۰۲۱) و ۲۲۲۹۱۲۴۱
ساعات کار سفارت چین: روزهای فرد (یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه) صبح ها از ساعت ۸:۴۵ تا ۱۲:۱۵ و بعدازظهرها از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶:۳۰۰
وب‌سایت سفارت چین : ir.chineseembassy.org

نظرات کاربران

ثبت نظر مشاهده نظر ها
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال می کند
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info