قیمت

نوع ویزا

نوع ورودی

تغییر جستجو

ویـزای عمان

کشور مقصد
نوع ویزا
نوع ورود

ویزای کار عمان و ویزای عمان توریستی

اخذ ویزای عمان

در سال‌های اخیر بسیاری از کشورهای همسایه ایران به دلیل نزدیکی فرهنگی، مذهبی و زبان مورد توجه مهاجران ایرانی هستند. کشورهای ترکیه ، آذربایجان ، ارمنستان  و عمان و... ازجمله کشورهای هم‌مرز ایران هستند که بسیاری از ایرانیان به آنجا مهاجرت کرده‌اند یا قصد دارند به این کشورها مهاجرت کنند.
با پیشرفت اقتصادی کشورهای عربی حاشیه خلیج‌فارس تقاضای مهاجرت از سوی ایرانیان افزایش داشته است. کشورهایی چون عمان، بحرین، قطر و امارات متحده در لیست کشورهای تقاضیان مهاجرت هستند. افراد متقاضی برای مهاجرت در ابتدا بایستی بعد از ارزیابی موقعیت خودشان در مورد کشور مقصد نیز اطلاعاتی را به دست آورند تا بتوانند فرآیند مهاجرت را با موفقیت طی کنند. از ملزومات کار در عمان اخذ ویزای عمان است که "های هالیدی" شما را در مسیر دریافت ویزای درخواستیتان همراهی می کند.

ویزای توریستی عمان

ویزای توریستی عمان به صورت آنلاین برای شما صادر می شود. ویزای توریستی عمان با اعتبار ورود یک ماه صادر می شود. به این معنی که شما از تاریخ اخذ ویزا می تواندی تا یک ماه از ویزای صادر شده خود برای سفر به عمان استفاده نمایید. ویزای توریستی عمان یک ماه اقامت دارد. با ویزای توریستی عمان شما می تواندی به مدت یک ماه در عمان اقامت داشته بشید. 

قیمت ویزای عمان

قیمت ویزای عمان مانند دیگر ویزاها کاملا بستگی به نوع ویزای درخواستی شما دارد. معمولا هزینه ویزای توریستی عمان از 235 درهم امارات شروع می شود. اما برای اخذ ویزای کاری عمان مبلغ متفاوت است. در نظر داشته باشید قیمت ویزای توریستی ده روزه عمان با قیمت ویزای توریستی 30 روزه عمان یا همان ویزای یک ماهه توریستی عمان متفاوت است. از آنجایی که قیمت ویزای عمان ثابت نیست بهتر است برای مشاوره دقیق برای اخذ انواع ویزای عمان با همکاران ما در بخش پشتیبانی ویزا تماس حاصل نمایید.

مدارک ویزای توریستی عمان

اسکن پاسپورت و اسکن عکس
دو دوز واکسن تاییدیه وزارت بهداشت

 اطلاعات سفارت عمان
شماره تماس: 02122057641 , 02122056831
ایمیل: https://fm.gov.om/
آدرس سفارت عمان: بلوار آفریقا , کوچه تندیس , پلاک 12

 مدارک مورد نیاز اخذ ویزای عمان 
مدارک شناسایی (شناسنامه، 2 قطعه عکس رنگی سفید زمینه، پاسپورت و اسکن صفحات)
نامه درخواست ویزا و رزرو هتل و بلیط هواپیما

ویزای عمان

کشور عمان

برای مهاجرت به کشور عمان لازم است، آشنایی بیشتری با این کشور پیدا کنید. در این بخش به معرفی کشور عمان می‌پردازیم و جنبه‌های مختلف این کشور را به شما معرفی می‌کنیم.
کشور عمان واقع در شبه ‌جزیره عربستان یکی از ثروتمندترین کشورهای حوزه خلیج‌فارس می‌باشد. بخش وسیعی از کشور  عمان را صحرای معروف الربع الخالی تشکیل می‌دهد که در سال‌های اخیر مسیر خطوط انتقال گاز و نفت این کشور می‌باشد.
شاید فکر کنید عمان یک کشور بسیار گرم با بیان‌های گسترده است، باید به شما بگوییم به دلیل داشتن مرز آبی با دریای عرب و خلیج عمان ، مناطق ساحلی دلپذیری دارد. پایتخت کشور عمان، شهر مسقط در ساحل شمالی این کشور واقع ‌شده است. شهر مسقط بزرگ‌ترین شهر عمان است و از نظر جنبه‌ی تجاری، بسیار اهمیت دارد.

کشور عمان روابط آزادانه‌ای با دیگر کشورها دارد و کم حاشیه‌ترین کشور حوزه خلیج‌ فارس می‌باشد و مرز آبی مشترکی با ایران دارد.

image

هزینه های زندگی در عمان 2021

  کشور عمان به دلیل پیشرفت در صنعت نفت و معدن می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای افراد متقاضی ویزای کار باشد. مهاجرت سرمایه‌گذاران به دلیل توسعه تجاری عمان می‌تواند، آینده‌ خوبی را برای شهروندان این کشور رقم بزند.
  کشور عمان توانسته در سال‌های اخیر با استفاده از ویژگی‌های کلیدی کشورش، توسعه اقتصادی چشمگیری را برای شهروندان این کشور فراهم کند.

  انواع مهاجرت

  در سال‌های اخیر  نرخ مهاجرت در ایران و جهان افزایش پیداکرده است، به همین دلیل بهتر است قبل از اقدام به مهاجرت نخست اطلاعاتی در مورد روش‌های مهاجرتی کسب کنید. با توجه به موقعیت شخصی افراد، متقاضیان مهاجرت راه‌های مختلفی برای مهاجرت دارند. اولین قدم پس از تصمیم گیری اقدام برای اخذ ویزا است. 
  بسیاری به‌قصد ادامه تحصیل وطن خود را به‌سوی کشورهای خارجی ترک می‌کنند یا برخی از افراد باهدف زندگی راحت‌تر و ثبات اقتصادی مهاجرت می‌کنند. اغلب  افراد به دنبال سریع‌ترین راه و ارزان‌ترین روش مهاجرت می‌گردند؛ ولی به دلیل پیچیده بودن فرآیند مهاجرت بهتر است هدف خود را متناسب با شرایطتان انتخاب کنید و برای اینکه در مسیر مهاجرت موفق شوید از انواع روش‌های مهاجرت آگاهی داشته باشید. روش‌های مهاجرت شامل سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت، مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی ، تمکن مالی، پناهندگی و مهاجرت از طریق ازدواج و تولد می‌باشد.
  افراد متقاضی متناسب با شرایط خود، روش مهاجرتشان را انتخاب می‌کنند. بعد از انتخاب روش مهاجرت، نوبت به تصمیم‌گیری در مورد کشور مقصد می‌رسد. کشور مقصد برای مهاجرت با توجه به هدف هر فرد و تسلط به زبان دوم انتخاب خواهد شد.

  ویزای کاری عمان

  مهاجرت به کشور عمان

  کشور عمان به دلیل پیشرفتی که در حوزه‌ی اقتصاد دارد مقصد مناسبی برای مهاجرت می‌باشد. در سال‌های اخیر با توسعه ساختار درمانی ،احداث راه‌ها و بزرگراه‌ها با استانداردهای ایمنی بالا ، افتتاح چندین بیمارستان و دانشگاه توانسته رشد اقتصادی چشمگیری را متوجه این کشور کند.
  برخورداری کشور عمان از منابع طبیعی ماند نفت و گاز و عرضه آن‌ها به کشور آمریکا توانسته تأثیر مثبتی در زندگی مردم این کشور داشته باشد. با فروش نفت و گاز و وارد شدن سرمایه به کشور عمان، شرایط مالی جامعه بهبود پیدا کرد.
  یکی از اهداف این کشور ارتباط آزادانه با کشورهای همسایه خود و کشورهای اروپایی است، به‌موجب همین هدف توانست کسب‌وکار تجاری خود را رونق دهد و سرمایه‌گذارانی را از سرتاسر جهان جذب کند. سیاست دیگر کشور عمان برای توسعه اقتصادی و بهبود شرایط جامعه، حمایت دولت این کشور  از کسب‌وکارهای نوپا می‌باشد.
  با توسعه صنعت گردشگری و جذب توریسم، کشور عمان توانست برای مردم خود رونق اقتصادی تازه‌ای را رقم بزند. زبان ‌اصلی مردم این کشور عربی است ولی با توسعه تجاری کشور عمان با کشورهای اروپایی و آمریکایی اغلب مردمان این سرزمین به زبان انگلیسی مسلط هستند.

  مهاجرت با ویزای کار

  یکی از روش‌های مطمئن برای مهاجرت به کشورهای خارجی مهاجرت از طریق کار  می‌باشد. فرد متقاضی می‌تواند به دو روش ویزای کار از کشور مقصد دریافت کند. روش اول از طریق پیدا کردن موقعیت شغلی مناسب در کشور موردنظر و در مرحله بعد دریافت پیشنهاد از سوی کارفرما به فرد متقاضی برای همکاری و استخدام می‌باشد.
  در روش دوم فرد ویزای غیرقابل تمدید جاب سیکر دریافت می‌کند؛ تا در مدت 6 ماه بتواند در کشور مقصد شغل مناسبی پیدا کند. تمامی هزینه‌های مربوط به 6 ماه اقامت در کشور خارجی بر عهده خود فرد است.

  ویزای عمان

  ویزای کار عمان

  مهاجرت با اخذ ویزای کار به کشورهای خارجی، یکی از روش‌های پرطرفدار در بین افراد متقاضی است. با توسعه اقتصادی که در کشور عمان در سال‌های اخیر شکل‌گرفته است و ایجاد کسب‌وکارهای جدید در این کشور، شاید مهاجرت از طریق اخذ ویزای کار عمان یکی از راه‌های مناسب برای مهاجرت به این کشور باشد.
  مهاجرت به کشور عمان از طریق ویزای کار، به دلیل دستمزدهای بالا و سهولت اخذ ویزای کار نسبت به کشورهای اروپایی،کانادا و استرالیا بسیار موردتوجه ایرانیان قرارگرفته است. شما از طریق گرفتن پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمای خود در کشور عمان می‌توانید برای مهاجرت به این کشور اقدام کنید.
  متقاضی کار در کشور عمان با در دست داشتن دعوت‌نامه که از سوی کارفرما فرستاده می‌شود، می‌تواند به سفارت کشور عمان مراجعه کرده و ویزای کار خود را دریافت کند. ویزای کار در این کشور برای افراد زیر سن 21 سال و بالای 60 سال صادر نمی‌شود. متقاضیان با اخذ ویزای کار کشور عمان، می‌توانند با همسر و فرزند زیر سن 21 سال به این کشور مهاجرت کنند.

  استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
  شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info