تورهای پیشنهادی

تورهای بیشتر
کاریابی در آژانس های مسافرتی کاریابی در آژانس های مسافرتی

تور استانبول

لیست تورهای ارائه شده توسط آژانس های مسافرتی

درباره ی شهر استانبول بیشتر بدانید

استانبول

استانبول به دلیل موقعیت استراتژیک که نقطه اتصال مرزهای بین المللی زمینی و دریایی محسوب می شود، قطب اقتصادی ترکیه است. این شهر تقریباً ۲۰ درصد از کار صنعتی و ۳۸ درصد از فضای کاری صنعتی ترکیه را در بر می گیرد. بعلاوه ۵۵ درصد از تولیدات ترکیه از تجارت و دادوستد و ۴۵ درصد از دادوستد کشور از عمده فروشی و ۲/۲۱ درصد تولیدات ترکیه از فرآورده‌های انبوه ملی را شامل می شود. تا سال ۱۹۸۰، تولید ناخالص ملی استانبول بطور میانگین در یک سال ۵ درصد رشد داشته‌ است.

image

مهم ترین جاذبه های گردشگری استانبول

  • تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۴
استانبول،شهر امپراطوری های مختلف است که در دو قاره های آسیا و اروپا  قراردارد.در این مقاله مهم ترین جاذبه های گردشگری این شهر جذاب را باهم مرور می کنیم:

چشم انداز اصلی اقتصاد استانبول گردشگری و جهانگردی است. هزاران هتل و صنعت‌های دیگر مرتبط با جهانگردی در استانبول وجود دارد که به گردشگران و بازدیدکنندگان به طور حرفه‌ای خدمت می‌کنند.

آژانس های مسافرتی بسیاری تور استانبول و یا تور ترکیه را ارائه میدهند که می توانید برای سفر به استانبول با آنها مکاتبه کنید: 
تور استانبول
پرواز مستقیم استانبول

میتوان گفت سفر به استانبول یکی از خاطرات اولیه سفر برای گردشگران ایرانی و آسیایی است.

image

چه کنیم تا نهایت لذت را از سفر به استانبول ببریم

  • تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۴
به استانبول سفر کرده اید و نمیدانید گردش را از کجا شروع کنید؟قابل درک است ،استانبول شهر بزرگی است و مکان های دیدنی زیادی دارد،از مسجد و موزه گرفته تا مراکز تجاری متنوع...

امروزه استانبول مرکز صنعتی ترکیه به شمار می رود. بسیاری از نقشه ها و طرح های تولیدی اصلی در این شهر متمرکز شده است. استانبول و ایالات اطراف آن کتان، میوه، روغن زیتون، ابریشم و تنباکو تولید می‌کنند. فرآورده‌های غذایی، تولید منسوجات، محصولات روغنی، مواد لاستیکی و فلزی، چرم، مواد شیمیایی، الکترونیکی، شیشه ای، ماشینی، کاغذ و محصولات کاغذی از تولیدات صنعتی مهم شهر می‌باشند.

خواندن مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنیم


موتور هوشمند گردشگری
مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه،بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید.

استفاده از مطالب سايت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت هرمس توران می‌باشد. مرورگر پیشنهادی Chrome