با توجه به بسته شدن برخی از مرزهای هوائی،حتما قبل از خرید بلیط خارجی از فرودگاه آخرین اخبار را کسب نمایید. Close

جاکارتا پایتخت چند ملیتی و همیشه بیدار اندونزی

توری یافت نشد
توری در این دسته بندی وجود ندارد, می توانید دسته بندی دیگر را انتخاب نمایید.

راهنمای سفر به جاکارتا

دیدنی ها و جاذبه های توریستی جاکارتا

نماد ملی اندونزی

نماد ملی اندونزی

نماد ملی اندونزی، بنای هرمی شکل 132 متری است که در سال 1961 به مناسبت استقلال اندونزی از هلند به دستور رییس جمهور وقت در یکی از میادین اصلی جاکارتا ساخته شده است و به برجسته ترین جاذبه گردشگری این شهر تبدیل شده است.

مجموعه تفریحی Ancol Dreamland

مجموعه تفریحی Ancol Dreamland

مجموعه تفریحی Ancol Dreamland یا Taman Impian Jaya Ancol مجموعه ای تفریحی ساحلی در خلیج جاکارتا که با بخش های مختلفی نظیر آکواریوم ها، فروشگاه ها و تفریحات ساحلی گوناگون و مهیج خاطری به یاد ماندنی را برای گردشگران تور جاکارتا به همراه دارد.

موزه ملی اندونزی

موزه ملی اندونزی

موزه ملی اندونزی در ضلع غربی میدان مردکا در مرکز جاکارتا قرار دارد و شامل بخش های تاریخی، مردم شناسی، باستان شناسی و جغرافیاست.
در قرن 19 پادشاه تایلند مجسمه فیل برنزی که هم اکنون در ورودی پارک موزه قرار دارد را به موزه ملی اندونزی اهدا کرد و به همین دلیل این موزه، به موزه فیل هم شناخته می شود.

مسجد استقلال

مسجد استقلال

در ضلع شرقی میدان مردکا در مرکز جاکارتا بنای با شکوه بزرگترین مسجد شرق آسیا، مسجد استقلال با مناره های بلندش را می بینید که ظرفیت بیش از 120 هزار نماز گزار را دارد.
این مسجد نیز به دست نخستین رییس جمهور اندونزی به افتخار استقلال اندونزی ساخته شده است.

باتوجه به نزدیکی این جاذبه های اندونزی به ایستگاه متروی Gambir به راحتی می توانید با وسایل نقلیه عمومی از آنها دیدن کنید.

آنچه پیش از سفر به جاکارتا باید بدانید

پیش از سفر به جاکارتا بدانید

جاکارتا پایتخت کشور اندونزی، بزرگترین شهر این کشور است که در جزیره جاوا قرار دارد.
باتوجه به حجم زیاد مردم شاغل در جاکارتا که حدود یک چهارم آنها از سایر شهرهای اندونزی برای کار به این کلان شهر می آیند، پیشنهاد می کنم به ساعات پیک ترافیکی جاکارتا یعنی 7 تا 9 صبح و 5 تا 7 بعدازظهر به جز روزهای شنبه و یکشنبه دقت کنید و سعی کنید برنامه گردش خود را طوری تنظیم کنید که تا می توانید از به ساعات پیک ترافیکی برخورد نکنید.

بهترین زمان سفر به جاکارتا

باتوجه به نزدیک بودن جاکارتا به خط استوا، آب و هوای این کلان شهر معمولا گرم و شرجی و در حدود 30 درجه سانتی گراد است.
بهترین زمان سفر به جاکارتا، از ماه می تا سپتامبر می باشد که از شرجی هوا کاسته شده و آب و هوا نسبتا خشک است.

راهنمای سفر به بالی با تورهای متنوع
لیست تورهای بالی همراه با جاذبه های توریستی آن
بالی بزرگترین جزیره مجمع الجزایر اندونزی گنجینه ای بی نظیر از معابد اسرارآمیز، باغ های زیبا، سواحل بی نظیر، موج های خروشانی که هر موج سواری آرزوش را دارد، آتش فشان های فعال و شالیزارهای منطقه Ubud همه و همه همراه با مهمان نوازی مردم صمیمی بالی تعطیلاتی به یاد ماندنی را به شما هدیه می کند

جاکارتا، پایتخت کشور اندونزی را بهتر بشناسید

جاکارتا، پایتخت کشور اندونزی را بهتر بشناسید

جاکارتا پایتخت کشور اندونزی و یکی از 33 ایالت این کشور است که در شمال غربی جزیره جاوا قرار گرفته و خود به بخش های مرکزی، شمالی، جنوبی، غربی، شرقی و هزار جزیره تقسیم شده است.
کلان شهر جاکارتا از تجمع چندین شهر کوچک و روستا به وجود آمده است. این موضوع را به راحتی از نحوه شهرسازی جاکارتا می توانید متوجه شوید: بزرگراه های شهر به خیابان های کوچکی منتهی می شود که به سختی با اتومبیل قابل رفت و آمد می باشد.

جاذبه های گردشگری جاکارتا

جاکارتای مرکزی شامل بیشتر جاذبه های گردشگری شاخص این کلان شهر است و قسمتی از بخش باستانی شهر جاکارتا در جاکارتای جنوبی قرار دارد.

موتور هوشمند گردشگری
مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه،بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید.

استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی