ویزای امارات یک بار ورود

7,548,000 تومان
نوع پرداخت
نوع پرداخت: نقدی
مدت اقامت
مدت اقامت
3 ماه
مدت اعتبار
مدت اعتبار
3 ماه
تحویل ویزا
تحویل ویزا
3 روز
نوع ویزا
نوع ویزا
توریستی

مـدارک

  • کارت ملی
  • شناسنامه
  • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار

توضیحـات

توضیحات قیمت
توضیحات قیمت قیمت: 740 Dirham

نسبت به نرخ ارز نوسان دارد.

متقاضیان ویزای توریستی دبی می بایست برای سفر خود به دبی ویزای مربوطه را دریافت نمایند. برای دریافت این نوع از ویزا نیازی به مصاحبه و مراجعه به سفارت و اداره مهاجرت نیست بلکه از طریق آژانس های مسافرتی می توانید نسبت به اخذ ویزای مد نظرتان اقدام نمایید. باید توجه داشته باشید در صورت تایید و اخد ویزای توریستی بیش از حد اجازه نمی توانید در دبی بمانید و اگر بیش از تاریخ تعیین شده در دبی بمانید می بایست روزانه 100 درهم جریمه بپردازید و بعد از این عملکرد درخواست بعدی مسافر برای اخذ ویزا رد خواهد شد.
  • ویزا برای شهری میتواند تمدید شود که به آن وارد شده اید. به عنوان مثال، اگر از ابوظبی وارد امارات شده اید، امکان تمدید ویزا در دبی وجود ندارد.
  • به دلیل عدم دخالت سفارت برای صدور ویزای امارات، نیازی به مصاحبه حضوری متقاضی نیست.
  • در صورتی‌که متقاضی قصد ورود به کشور امارات از طریق فرودگاه شهری غیر از دبی (ابوظبی، شارجه و...) را دارد، باید ویزای ورود به همان شهر را تقاضا کند.
نظرات کاربران
ثبت نظر مشاهده نظر ها
  • احسان همتی سه شنبه ۱۱ آبان
    درود بر شما، چرا بعضی از آژانس ها درخواست چک ضمانت ميكنند؟! مثلا بنده می خواهم از آژانس شما ويزای سه ماه دبی بگيرم برای Job Seeking در صورتی که سرمایه گذاری برای بیزینس پلنم پیدا نکنم، پس در هر حالت قصد برگشت ندارم و نمی توانم چک ضمانتی ارئه کنم ( ولی خوشبختانه توی مدارک مورد نیاز در وبسایت شما چیزی ندیدم). با تشكر. ارادتمند.
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info