ویزای آذربایجان یک بار ورود

878,120 تومان
نوع پرداخت
نوع پرداخت: نقدی با توجه به نرخ دلار حواله روز
مدت اقامت
مدت اقامت
1 ماه
مدت اعتبار
مدت اعتبار
3 ماه
تحویل ویزا
تحویل ویزا
10 روز
نوع ویزا
نوع ویزا
توریستی

مـدارک

1 قطعه عکس + پاسپورت با 7 ماه اعتبار

ویزای لیبل یا ویزای الکترونیکی برای کسانی که قصد دارند ویزای شنگن یا ویزای کانادا را دریافت نمایند میتواند بسیار کمک کننده باشد. جعل ویزای لیبل به دلیل وجود بارکد و همچنین هولوگرام مشکل است. از نمونه ویزاهای الکترونیکی معتبر از کشورهای معتبر میتوان به ویزای الکترونیکی سنگاپور, ویزای الکترونیکی هند و ویزای الکترونیکی ایران اشاره کرد.

توضیحـات

توضیحات قیمت
توضیحات قیمت قیمت: 29 Dollar

ویزا لیبل
بعد از اخذ ویزا بعد از 4 روز اجازه ورود دارید
اخذ ویزای آذربایجان به دو صورت الکترونیکی و یک نوع رایج دیگر یعنی لیبل انجام می شود. ویزای آذربایجان باکو در ایران در دو محل صادر می شود، در سفارت آذربایجان در تهران و کنسولگری آذربایجان در تبریز. برای اخذ ویزای لیبل آذربایجان باکو مدت زمانی بین ۷ تا ۱۰ روز لازم است. برای اخذ آن اصل پاسپورت با دارا بودن 7 ماه اعتبار و یک قطعه عکس ۳٫۴ تمام رخ رنگی نیاز است، علاوه بر آن پر کردن فرم های سفارت نیز لازم میباشد. برای اخذ این نوع ویزا مراجعه حضوری به محل صدور ویزا ضروری است. مدت زمان اقامت در کشور جمهوری آذربایجان با ویزای توریستی عادی یا همان ویزای لیبل ۳۰ روز و مهلت استفاده از آن ۹۰ روز می باشد.
با توجه به سیاست کشور جمهوری آذربایجان در راستای رونق صنعت گردشگری و جذب توریست صدور ویزا یا روادید نیز اخیرا با صدور ویزای الکترونیکی آذربایجان باکو تسهیل شده است که برای اخذ آن نیازی به مراجعه حضوری به سفارت یا کنسولگری وجود ندارد. لازم به ذکر است که صدور ویزای آذربایجان باکو در مبادی ورودی به این کشور صادر نمیشود و مسافرین عزیز بایستی قبل از عزیمت به مرز یا فرودگاه ویزای خود را اخذ کرده باشند.

کنسولگری سفارت آذربایجان در تهران

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان شهید پورابتهاج، خیابان خداوردی، کوچه سیزدهم غربی، نبش کوچه شیرافکن، پلاک ۵

نظرات کاربران

ثبت نظر مشاهده نظر ها
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال می کند
استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می‌باشد. مرورگر پیشنهادی
شبکه گردشگری HiHoliday در آدرس های زیر معتبر بوده و وب سایت های دیگر با این نام کلاه بردار و مورد تایید این شرکت نمی باشند. HiHoliday.ir HiHoliday.org HiHoliday.net HiHoliday.info